Двоє студентів Полтавщини отримуватимуть стипендію імені Героїв Небесної Сотні

Двоє студентів Полтавщини отримуватимуть стипендію імені Героїв Небесної Сотні

Упродовж навчального року студенти отримуватимуть стипендії на честь Героїв Небесної Сотні. Грошову винагороду вони матимуть за хороші показники у навчанні та активну громадянську позицію.

Про це повідомляють на сайті Полтавської ОДА. Так, студент Полтавської державної аграрної академії Сергій Ситник отримає стипендію імені Героя Небесної Сотні Дмитра Пагора за спеціальністю "Агроінженерія", а студентка Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Ілона Денисенко – імені Героя Небесної Сотні Василя Мойсея за спеціальністю "Фізична терапія".

Розмір стипендій встановлено відповідно до постанови  КМУ від 28 грудня 2016 року № 1047 "Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах". Це щомісячно 2489 грн – для студентів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр" або "Магістр", 2130 грн – для студентів закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації та наукових установ, 2027 грн – для курсантів.

Виплату стипендій почнуть з 1 вересня 2020 року. Кожен заклад вищої освіти міг подати одного кандидата за кожною спеціальністю, відбір проводив вищий колегіальний орган студентського (курсантського) самоврядування.

Загалом, стипендію імені Героїв Небесної Сотні виплачують студентам та курсантам вже другий рік поспіль. 

Стрічка новин