У відділенні "Нової Пошти" в Кременчуці стався витік невідомої хімічної речовини

У відділенні "Нової Пошти" в Кременчуці стався витік невідомої хімічної речовини

Трапилася подія під час розвантаження посилок.

11 серпня о 20:08 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення від начальника охорони "Нова пошта", що у  відділенні на вул. Флотській у м. Кременчук під час розвантаження посилок з автомобіля "ДАФ" стався витік невідомої хімічної речовини з різким запахом. На місце виклику направили відділення 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Рятувальники, які прибули на місце події в апаратах захисту органів дихання та захисних костюмах провели за допомогою прибору "Дозор-С" заміри повітря на вміст хімічних сполук в повітрі, але заміри небезпечних хімічних сполук не виявили. Каністру з невідомою хімічною речовиною транспортували на безпечну відстань від об’єкту та людей. І передали під охорону керівникам об’єкту.

У "Новій пошті" ситуацію прокоментували так:

"У вівторок, 11 серпня, під час завантаження автомобілю Нової пошти на терміналі в Кременчуціі стався витік речовини з однієї з посилок та почалося задимлення. Співробітники компанії викликали представників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Автомобіль був швидко розвантажений, посилка з небезпечним вмістом була відділена від решти відправлень. За попередніми даними, в ній знаходився пероксид водню, який належить до заборонених до відправлення вантажів. Посилки клієнтів не постраждали, вони були перевантажені в інший автомобіль для подальшої відправки.

Просимо дотримуватися правил надання послуг і не відправляти заборонені для перевезення вантажі, адже це може нашкодити здоров’ю людей або іншим відправленням. З повним переліком таких відправлень можна ознайомитися за посиланням https://novaposhta.ua/privatnim_klientam/zaboroneni_do_perevezennya_vidpravlennya. У разі недотримання цим вимог Нова пошта звертатиметься до суду за відшкодуванням матеріальних збитків".

Стрічка новин