Полтавець зібрав власну копію Tesla Cybertruck

Полтавець створив копію останньої моделі Tesla зі старого мікроавтобуса. Над своєю версією американського електрокару він працював пів року. В Україні таку репліку зробили вперше.

Юлія Хаврель, кореспондентка

- Автівка майбутнього. У Полтаві з'явився перший футуристичний пікап. Це майже точна копія кібертраку від Тесла. Заввишки він 2 метри, довжиною – 6.

Якщо кращі друзі жінок – діаманти, то чоловіків – автомобілі. Цю теорію підтверджує полтавець Ілля Крамер. Чоловік ще змалечку захоплювався автівками. У три роки він вже знав всі марки машин. А у свої 25 власноруч змайстрував репліку відомого пікапу від Тесла.

Ілля Крамер, полтавець

- Всі побачили у ютубі, коли Ілон Маск презентував таке чудовисько. Вона така незвична. Перше, через що захотілось зробити, – це те, що у 2021 році вона вийде у серійному виробництві, а по-друге, через те, що у мінімальній комплектації вона коштуватиме 40 тисяч доларів, а у максимальній – 80. Тобто, не дешево. Ось і виникла така ідея. Чому б самому собі не зробити таку машину.

Збирали автівку пів року. Ілля Крамер переробляв її з мікроавтобуса Сітроен. Всі креслення брав з інтернету.

Ілля Крамер, полтавець

- Повністю зрізали усе. Залишилась лише платформа. За розміром вона була замала. Ми її розрізали навпіл, додали метр довжини. Двигун залишився стандартний. Салон поки що не показую. За технічними характеристиками все залишилось від мікроавтобуса.

Чоловік ділиться, були моменти, коли опускались руки, але всі сумніви розвіялись, коли він виїхав на ній у місто і побачив реакцію людей.

Ілля Крамер, полтавець

- Найцінніше – це реакція людей. Всі шоковані. Від малого до великого.

Копію Тесли Ілля планує зареєструвати, щоб вільно на ній пересуватись містом. Звинувачень від Ілона Маска за плагіат не боїться. Каже, ця людина – геній, котра надихнула його на такий вчинок.

Стрічка новин