Дев’ять нових тролейбусів – вже у Полтаві

Десятий – у дорозі. Про це повідомляє секретар міської ради Олександр Шамота. У рамках проєкту «Громадський транспорт в Україні» міська влада замовила тролейбуси в компанії «Богдан Моторс». Кредит надав Європейський Банк Реконструкції та Розвитку.

Десятий новий тролейбус уже їде з Луцька до Полтави. Усього їх буде 40. Експерти кажуть – це справжній переворот у системі перевезень в місті. 

Микола Первак, голова обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту України 

- Вони більш економічні, ніж попередні, які у нас сьогодні обслуговують наше місто. Ці тролейбуси обладнані всім необхідним для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. У кінець кінцем ці тролейбуси витіснять поступово ці маршрутки, які ви бачите їздять.

Полтавці нових тролейбусів також чекають. Задоволені тим, що у місті оновлюється комунальний транспорт. На старому їздити не завжди комфортно. 

- Добре. Гарно. Тролейбуси гарні, комфортні, тихенькі, не трясе, їдеш, як дома. Тільки тролейбусами їздимо і комунальними автобусами. Так що більше транспорту комунального, і все буде добре.

- Ми нормально їздимо. Зробили, що пільговий цілий день. Тож було з 11 до 15.

- Я бачив краще не у Полтаві, якщо закупили нові, то це добре.

- Кільцеві нормальні, а решта не дуже. Будуть краще, я так думаю. Я бачила, що уже повинні поступити.

Секретар міської ради Олександр Шамота говорить, всі 40 тролейбусів повинні прибути до міста ще до кінця жовтня. Електротранспорт має перевагу перед автобусами. Адже проїзд у них дешевший, а для пільговиків – узагалі безкоштовний. А ще тролейбуси екологічні та зручні.  

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Чітке дотримання вимог щодо санітарного стану, особливо у період карантину, – це впевненість пасажирів у тому, що тролейбус технічно справний виходить зранку на маршрут. Водій проходить обов’язково медичне обстеження для того, щоб отримали висновок лікаря. Зменшення кількості транспорту і, відповідно, розвантаження дорожньої мережі для приватного транспорту і зменшення навантаження на дорожнє полотно.

За словами Олександра Шамоти, перший новий тролейбус вийде на маршрут за кілька тижнів.

Стрічка новин