Новий водогін «Полтававодоканал» будував разом із місцевими мешканцями

В Опішні для мешканців 30 приватних будинків по вулиці Новій проведено водогін. Труби старого водопроводу погнили і потребували швидкої заміни. Роботу оперативно виконали співробітники «Полтававодоканалу». А допомагали їм самі жителі. Як упродовж двох місяців вони тісно співпрацювали, дізнавався Анатолій Васевич.

Анатолій Васевич, кореспондент

- Водогін тут провели у 60-х роках минулого століття. Для того використовували на той час новітні, потужні нафтові труби. Але й вони не пройшли випробування часом і два місяці тому потекли. Свідком аварії були діти.

Давид Петренко, 10-річний мешканець вул.Нова

- Ми гуляли отам біля погребу. Ходили, і я помітив у погребі воду. Один хлопчик не повірив – стрибнув у воду. Тоді ми сказали дорослим.

Катерина Момот, мешканка вул.Нова

- У нас трапилася аварія тільки така. Повно води було у погребі, і тут скрізь. Усі труби погнили.

Секретар Опішнянської селищної ради, а за сумісництвом – й депутат по вулиці Новій Юлія Масюк пригадує: люди звернулися до неї дуже стурбовані. У буквальному сенсі почали ділитися проблемою зі слів «караул».

Юлія Масюк, секретар Опішнянської селищної ради

- Караул, у нас тече вода, нас топить, все погано, страшне діло, діти попадали в яму. Все дуже погано. Дуже оперативно відреагували, воду перекрили, усе ліквідували, труби нові встановили. Жителі, бачите самі, задоволені.

Людмила Гордієнко, мешканка вул.Нова

- Хто не стукає – тому не відкривають. А стукали ми скрізь – і в Київ, і в Полтаву. Велике спасибі полтавському «Водоканалу».

Василь Воротинцев, генеральний директор КП «Полтававодоканал»

- Місцеві мешканці звернулися. Труба повністю прийшла в непотрібний стан і її треба було міняти. Ми закупили матеріали, і силами свого підприємства зробили добре діло – проклали новий трубопровід, і сьогодні усі мешканці з водою.

Виконувати роботу співробітникам «Полтававодоканалу» допомагали жителі вулиці Нової. Відтак, усе заплановане зробили навіть швидше, ніж передбачали.

Людмила Гордієнко, мешканка вул.Нова

- Зранку до ранку ми разом із працівниками і подушку підробляли під труби. І все допомагали їм носити. Тобто, у нас була плідна отака робота разом. Усю трасу оцю водогінну, у нас велика вона, починаючи із центру і закінчуючи тими будинками – усю її замінили.

Генеральний директор КП «Полтававодоканал» каже: робіт, подібних цим, доводиться проводити чимало. А однією із основних проблем, за його словами, є нестача коштів. Залежить вона, у тому числі, і від добросовісності споживачів, переконаний Василь Воротинцев.

Василь Воротинцев, генеральний директор КП «Полтававодоканал»

- Прошу всіх споживачів «Полтававодоканалу» вчасно сплачувати за воду. Це нам дозволить робить отакі добрі діла там, де ми сьогодні обслуговуємо населення Полтавської області.

Стрічка новин