28 комплектів медалей на ЧУ серед молоді та юніорів здобули веслувальники з Полтавщини

Фото: «Полтавщина Спорт»

У Дніпрі закінчився Чемпіонат України з веслування серед молоді та юніорів. У змаганнях активно брали участь спортсмени з Полтавщини й здобули 28 комплектів нагород.

Наші спортсмени вдало виступили, як в індивідуальних заїздах, так і у складі збірних екіпажів

1 місце

  • Людмила Кукліновська (молодь, байдарка-двійка 200 м) — час 0:42,77
  • Тарас Кузик (юніори, каное-одиночка 200 м) — час 0:43,40
  • Людмила Кукліновська / Діана Танько (байдарка-двійка 200 м) — час 0:39,01
  • Павло Борсук / Владислав Дігтяр / Антон Кисіль / Денис Філатов (каное-четвірка 200 м) — час 0:36,44
  • Людмила Кукліновська / Ілона Кушнірук / Діана Танько / Юлія Юрійчук (байдарка-четвірка 200 м) — час 0:37,57
  • Данило Антропов / Тарас Кузик / Станіслав Миколаєнко / Артем Четвертак (каное-четвірка 200 м) — час 0:38,50
  • Діана Танько (байдарка-одиночка 500 м) час 1:57,67
  • Дмитро Даниленко / Олег Кухарик (байдарка-двійка 500 м) — час 1:30,94
  • Людмила Кукліновська (молодь, байдарка-двійка 500 м) — час 1:47,10
  • Людмила Кукліновська / Олег Кухарик (байдарка-двійка мікс 500 м) — час 1:38,85
  • Людмила Кукліновська / Ілона Кушнірук / Діана Танько / Юлія Юрійчук (байдарка-четвірка 500 м) — час 1:40,44
  • Тарас Кузик / Богдан Морозюк / Артем Четвертак / Олександр Бондаренко (юніори, каное-четвірка 500 м) — час 1:43,92
  • Ельвіра Гришакова / Ольга Демчина / Вікторія Мунтян / Анастасія Юркевич (юніорки, байдарка-четвірка 500 м) — час 1:44,18
  • Олег Кухарик (байдарка-одиночка 1000 м) — час 3:44,93
  • Тарас Кузик / Артем Четвертак (юніори, каное-двійка 1000 м) — час 4:02,50

2 місце

  • Дмитро Голюк (юніори, каное-одиночка 200 м) — час 0:43,70
  • Вікторія Мунтян (юніорки, каное-одиночка 200 м) — час 0:45,28
  • Вероніка Молчанова / Вікторія Мороз (юніорки, байдарка-двійка 200 м) — час 0:43,42
  • Тарас Литвиненко / Петро Подолянець / Павло Савлук / Ярослав Телепенько (каное-четвірка 200 м) — час 0:39,56
  • Вікторія Мунтян / Анастасія Юркевич (байдарка-двійка 500 м) — час 1:52,43
  • Вікторія Мороз / Вадим Ткачук (юніори, байдарка-двійка 500 м, мікс) — час 1:48,80
  • Владислав Дігтяр / Дмитро Кряж / Денис Філатов / Дмитро Шпак (каное-четвірка 500 м) — час 1:38,14
  • Тарас Литвиненко / Петро Подолянець / Павло Савлук / Ярослав Телепенько (юніори, каное-четвірка 500 м) — час 1:45,41
  • Аліна Воскресенська / Аліна Чиж (байдарка-двійка 1000 м) — час 4:15,33
  • Владислав Дігтяр / Дмитро Кряж / Ян Купріянов / Дмитро Шпак (каное-четвірка 1000 м) — час 3:25,97
  • Богдан Морозюк / Олександр Бондаренко /Анатолій Шворак / Сергій Яковлєв (юніори, каное-четвірка 1000 м) — час 3:43,08

3 місце

  • Максим Олійник (юніори, байдарка-одиночка 200 м) — час 0:38,90
  • Марія Євдокімова / Вероніка Молчанова / Вікторія Мороз / Анастасія Липівська (юніорки, байдарка-четвірка 200 м) — час 0:39,36

Серед молоді у командній першості Полтавщина посіла третє місце, набравши 978 очок. На першому Львівщина (1453), на другому — Волинь (1131).

Пише «Полтавщина Спорт»

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію