На Полтавщині відбулися льотно-тактичні навчання (фото)

На Полтавщині відбулися льотно-тактичні навчання (фото)

У бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗС України завершилось льотно-тактичне навчання, яке тривало протягом трьох днів.

Про це повідомили на сторінці 831 бригада тактичної авіації у мережі Facebook.

Командувач повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко особисто перевірив злагодженість та ефективність роботи залучених до льотно-тактичного навчання підрозділів.

За словами командира бригади тактичної авіації полковника Олега Паливоди, основна увага акцентувалася на здатності командира авіаційної ескадрильї самостійно спланувати бойові дії та керувати ними у відриві від пункту постійної дислокації, тобто на оперативному аеродромі при різких змінах обстановки.


Під час навчань була створена динамічна оперативна обстановка, яка відобразила існуючі для Збройних Сил України загрози та виклики в умовах сьогодення: робота диверсійно-розвідувальних груп, застосування БПЛА та стихійні виступи місцевого населення.
Відпрацювання дій льотного складу та підрозділів забезпечення при посадці на заражений аеродром, гасіння палаючого літака, надання медичної допомоги пораненим та евакуація поранених з поля бою – це неповний перелік практичних дій особового складу.
Військові авіатори поставлені завдання виконали якісно та в установлені терміни.

Стрічка новин