Пасажири громадського транспорту «воюють» із карантинними обмеженнями

Б'ють кондукторів, псують тролейбуси – не всі кременчуцькі пасажири миряться з обмеженнями адаптивного карантину. Загалом у наддніпрянському місті побільшало конфліктних ситуацій у комунальному транспорті. Детальніше про це – у сюжеті нашої кременчуцької знімальної групи.

Під час адаптивного карантину у Кременчуці побільшало конфліктних ситуацій у комунальному транспорті. Є люди, які з розумінням ставляться до обмежень, – каже начальниця служби руху Кременчуцького тролейбусного управління. Втім, нерідко дехто реагує бурхливо і висловлює неприховану агресію. Жінка наводить конкретні приклади.

Світлана Кисельова, начальниця служби руху Кременчуцького тролейбусного управління

- На вимогу кондуктора оплатити проїзд, бо до 10.00 ви маєте оплачувати, він просто б’є молодого чоловіка в око. У нас був випадок, коли кондуктор автобуса за те, що не взяла 24 пасажирку, побили клюкою. Зовсім недавно, минулого тижня, один із пасажирів у стані алкогольного сп’яніння за те, що кондуктор відмовилася, він був 36-м, вона йому просто сказала: вибачте, я вас не візьму. Людина нам розбила скло.

У кременчуцькій поліції підтверджують: випадків агресії пасажирів у громадському транспорті дійсно побільшало. Як правило, на місце події оперативно прибуває наряд патрульної поліції.

Анна Волювач, пресофіцер відділу поліції Кременчука

- Не завжди пасажири адекватно сприймають зауваження. Інколи прояви агресія, а також розбиття майна транспортних засобів. Один із випадків – зупинка «Міськводоканал», коли чоловік, який перебував у нетверезому стані, пошкодив скло тролейбусу, який курсував по маршруту. Також із початку карантинних обмежень ми маємо факт отримання тілесних ушкоджень працівниками Кременчуцького тролейбусного управління саме на маршруті 25.

Начальниця служби руху Кременчуцького тролейбусного управління бідкається: у період карантину працювати стало важче і кондукторам, і водіям.

Світлана Кисельова, начальниця служби руху Кременчуцького тролейбусного управління

- Наші пасажири розділилися на два табори: одні розуміють, що це необхідно, що це рятує їхні життя. А одні чомусь агресивно ставляться до вимог кондуктора чи водія виконати ці вимоги адаптивного карантину. Обзивають наших кондукторів, вважають, що це їхні особисті вимоги.

Правоохоронці конфлікти на транспорті врегульовують швидко, – каже пресофіцер відділу поліції Кременчука. Людям же роз’яснюють порядок дії карантинних обмежень. Начеб-то пасажири й розуміють, але через певний час ситуація може повторитися. Найбільше від цього, звісно, потерпають кондуктори.

Богуслав Ільницький, кондуктор

- Рахувати треба людей. Слідкувати, щоб маски одягнуті були. На жаль, є такі, хто не розуміє. Кажуть: нам одну зупинку, і це все.

У Кременчуцькому тролейбусному управлінні прохають не ігнорувати вимогами карантину та з повагою й розумінням ставитися до їхньої роботи.

Світлана Кисельова, начальниця служби руху Кременчуцького тролейбусного управління

- Просимо вас, як пасажирів нашого транспорту: будь ласка, із розумінням ставтеся до нашої роботи. А ми старатимемося працювати ще краще для вас.

Стрічка новин