У Сем'янівці горів будинок

Необережне поводження із вогнем – така попередня причина пожежі в господарчій будівлі в селі Сем’янівка Полтавського району.

Про це повідомила речниця рятувальників області Світлана Рибалко. Подія сталася ввечері восьмого серпня. Це відео з місця події. Місцеві жителі почали гасити пожежу в господарчій будівлі до приїзду рятувальників. Світлана Рибалко розповіла: пожежники затрималися, бо їм довелося об’їжджати дорогу, яку ремонтували. За майже три години рятувальники повністю загасили пожежу. Травмованих та загиблих немає, каже Світлана Рибалко. За словами місцевих жителів, біля будівлі, яка горіла, спалювали непотріб. 

Світлана Рибалко, начальниця сектору зв'язків зі ЗМІ ГУ ДСНС Полтавщини 

- Одна із версій – це необережне поводження з вогнем: відразу говорили люди про те, що там спалювали якесь гілля, на території чи поблизу території хтось щось палив, якісь гілки. Коли рятувальники приїхали на місце події, покрівля палала відкритим полум’ям – десь близько 200 квадратних метрів було охоплено вогнем. В будівлі зберігалися господарські речі – всякі будівельні матеріали. До гасіння  цієї пожежі було залучено 14 чоловік особливого складу та три одиниці техніки – це з другої та третьої пожежно-рятувальних частин, а також аварійно рятувальна частина міста Полтави.

Стрічка новин