Під Полтавою проходить обласний Чемпіонат з кікбоксингу

Сьогодні під Полтавою просто неба проводять Чемпіонат області з кікбоксингу. Позмагатись приїхали й з інших регіонів України. Учасники, здебільшого, діти. На урочистому відкритті побувала й наша знімальна група.

Чемпіонат Полтавщини з кікбоксингу починається урочисто. Проводять його у селі Горбанівка Щербанівської ОТГ. Відкривають змагання разом з гостями. Серед них – спонсор заходу Сергій Іващенко. Організатор та головний суддя Чемпіонату – президент федерації кікбоксингу Полтавщини Олег Коваленко. Ділиться, планували провести Чемпіонат ще у березні. Через карантин довелось почекати.

Олег Коваленко, президент федерації кікбоксингу Полтавської обл. ВКА

- Цей формат проведення змагань вперше, коли я проводжу на вулиці і безпосередньо місце ригну – татамі. Покриття ми бачимо. Всім дуже сподобалось. Це трохи пов’язано з річкою і прекрасним сьогоднішнім сонячним днем. І плюс змагання результативні.

Всього на Чемпіонаті – 14 команд. Участь беруть хлопці та дівчата з Полтави, Кременчука, Хоролу, Запоріжжя та Дніпра. 

Михайло Пальчиков, учасник змагань з Полтави 

- Налаштований добре, уже не боюсь, тому що це не перший раз. Це уже звично. Уже третій раз. Я брав участь у кікбоксингу і змаганнях по тулі.

Учасників змагань підтримують тренери. Тимур Ібрагімов приїхав з 8-ма вихованцями з Дніпра. Налаштований на перемогу. 

Тимур Ібрагімов, тренер з Дніпра

- Брали скрізь Чемпіонати світу, Європи, українські змагання. У мене 22 Чемпіони світу, 18 кандидатів майстра спорту, 4 майстра спорту міжнародного класу. Чемпіонів України дуже багато.

За результатами Чемпіонату переможці отримають перший, другий або третій спортивні розряди.

Стрічка новин