Триває реконструкція дороги М-03 на обході Лубен

Автомобільна дорога державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський на Полтавщині зараз – в процесі постійної реконструкції. Ділянки, які вже завершено, відрізняються високою якістю, стверджують шляховики. Інспектори відділу якості та технічного контролю постійно моніторять хід виконання робіт. Детальніше про це – у наступному сюжеті.

На трасі Київ-Харків-Довжанський у даний момент – кілька ділянок, де повним ходом кипить робота з реконструкції дорожнього полотна та прилеглої території. Зокрема, облаштовують підходи до шляхопроводу через залізницю поблизу с.Засулля Лубенського району. Фінансування робіт здійснюється із загального фонду Державного бюджету. На об'єкті працює компанія «Альтком», розповіла телефоном прессекретар Служби автомобільних доріг у Полтавській області Юлія Іващенко.

Юлія Іващенко, прессекретар Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Підрядна організація щодоби влаштовує близько 2 тисяч кубів піску. Вони працюють як зі сторони Києва, так і зі сторони Полтави. Якщо перерахувати на автівки, то це близько 100 вантажівок саме працює для підвезення та влаштування насипу на цьому об’єкті.

Інспектори відділу якості та технічного контролю постійно перебувають на об’єкті і моніторять хід виконання робіт. Лабораторія ж Служби регулярно проводить відбір проб матеріалів, які застосовуються під час реконструкції.

Юлія Іващенко, прессекретар Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Роботи на обході міста Лубни розпочаті ще напередодні Євро-2012, але із обмеженим фінансуванням, їх вдалося продовжити лише у 2018 році. Наразі роботи виконуються на ділянці 197 по 210 кілометр. У цьому році ми плануємо повністю завершити роботи на цьому об’єкті.

Щодня там проїжджає близько 20 тисяч автівок. Дорога жвава, а відтак, потребує розширення до чотирьох смуг. Тільки тоді, переконують у Службі автомобільтних доріг, їхати там буде набагато безпечніше.

Стрічка новин