Кременчуцькі лікарні отримали дороговартісне і ексклюзивне обладнання

Медики стверджують: воно значно допоможе у щоденній роботі, особливо – під час лікування тяжко хворих. Подібних аналогів обладнання у наддніпрянському місті ще не було. Деталі – у наступному сюжеті.

Кременчуцький онкодиспансер отримав унікальний скальпель, за допомогою якого можна робити ювелірні операції без обпалення тканин, а у лікарні «Кременчуцька» радіють єдиному серед міських лікарень гемодіалізному апарату та новітнім ліжкам із візками. 

Оксана Корлякова, директор лікарні «Кременчуцька» 

- Апарат для гострого гемодіалізу ми будемо використовувати для надання допомоги нашим реанімаційним хворим. Також ми отримали два новітніх функціональних ліжка. Ці ліжка відповідають усім вимогам. Дві нові багатофункціональні каталки. Такого обладнання немає не те, що у нашій лікарні. Його взагалі немає у місті. Ми – єдина лікарня, яка вже має тепер таке обладнання.

За допомогою ж скальпелю, який отримав онкодиспансер, можна робити унікальні, ювелірні операції без обпалення тканин. Перший, подібний йому скальпель компанія Ferrexpo придбала для медиків ще 10 років тому.

Володимир Севідов, головний лікар Кременчуцького онкодиспансеру

- Він до цього часу на ходу. І до цього часу єдиний у Полтавській області. На Україні, можливо, до 20 апаратів апріорі. Торік нам другий такий апарат, знову ж Ferrexpo, надано для другої операційної. І знову ми в ексклюзиві. Так, це дуже дороговартісне обладнання.

Заступник гендиректора «АвтоКрАЗу» Геннадій Музика переконаний: розвиток онкодиспансеру у Кременчуці є заслугою його головного лікаря.

Геннадій Музика, заступник гендиректора «АвтоКрАЗу» 

- Коли підприємство допомагає фінансово і обладнаннням онкодиспансеру, це заслуга і головного лікаря. Гарний лікар, гарна людина. А отож, допомога йшла і надходитиме далі.

Юрій Химич, генеральний директор Біланівського ГЗК

- Співробітництво з онкодиспансером має певну історію. Ми постійно у контакті з керівниками цього закладу. В одному із їхніх звернень йшлося про необхідність закупки апарату, який дозволить здійснювати більш складні операції.

Юрій Химич переконує: їхня компанія вклала чимало коштів в допомогу кременчуцьким медикам. Каже: робитимуть це і надалі.

Юрій Химич, генеральний директор Біланівського ГЗК

- Загалом нами уже передано допомоги медичним закладам Кременчука на загальну суму 5,5 млн грн. Із них 4 млн ми передали на лікарню інтенсивного лікування «Кременчуцька». Тому що саме вона знаходиться на передовому рубежі боротьби із COVID-19.

Стрічка новин