У Полтаві дивилися «безпечне» кіно просто неба

Лампова атмосфера, фільм із глибоким сенсом, простір, вільний від алкоголю та тютюну. Представники Полтавського обласного молодіжного центру відновили традицію літніх кінопоказів під відкритим небом. Вчора бажаючі полтавці, яких виявилось чимало, переглянули комедійну драму у парку «Перемога».

Організатори впевнені: вуличні кінотеатри – прекрасна альтернатива проведення дозвілля для молоді. Глядачі розмістились на просторій галявині, на розстелених на траві ковдрах. Подібну традицію молодіжні працівники започаткували ще у 2013-му. Родзинка – до останнього тримати стрічку у таємниці. Але це обов'язково фільм, що має змусити замислитись та залишає «післясмак». Цього разу – «Таємне життя Волтера Мітті». 

Олександр Довгаль, молодіжний працівник

- Фільм досить таки емоційний. Це комедійна драма. І ми вирішили, що відкривати проєкт, тим паче, якщо його так довго чекали, треба саме такою емоційною стрічою. 

Під час карантину молодіжні працівники проводили кіноперегляди та вікторини у дистанційному форматі. 

Наталія Панченко, представниця Полтавського обласного молодіжного центру

- В цьому році ми через пандемію, через карантин, ми почали перегляди кіно онлайн. Ми пропонували певний фільм глядачам передивитись за нашою рекомендацією, і потім глядачі мали змогу виграти пам’ятні подарунки від ОМЦ, відповівши на питання про фільм.

Сьогодні ж, влаштувавши кінопоказ наживо, представники центру не забули про карантинні вимоги. Ковдри попрохали розташувати із відстанню у 1,5 метри між глядачами. Також – утриматись від вживання алкоголю та тютюну.

Дарина Лизенко та Марія Пунько, студентки

- Ми дізналися про захід зі сторінки в інстаграм. Я дуже чекала цього. Прямо дужу-дуже. Це мій найулюбленіший захід. Щось цікаве, «ненапряжне», веселе, що підніме нам настрій. Тим паче, зараз карантин, хотілося б подивитись якусь комедію, може.

Молодіжні працівники закликали полтавців брати участь і в інших «оффлайн» заходах, запланованих на серпень. Дізнатись про них можна на соціальних сторінках обласного молодіжного центру. Серед них – настільні та інтелектуальні ігри, танцювальні руханки, кінопокази та семінари про кіберзлочинність, подолання конфліктів та інші актуальні теми. 

Стрічка новин