Полтавець погрожував підірвати багатоповерхівку

А кілька тижнів тому біля житлового будинку стріляв з пістолета. Тоді йому присудили домашній арешт. Дебошир не вгамувався. Відтак, поліція клопотатиме перед судом про застосування щодо нього примусових заходів медичного характеру.

5 серпня, близько 19:00, до поліції надійшло повідомлення, що мешканець багатоквартирного будинку у Полтаві, по вул. Баленка, погрожує увімкнути газ і підірвати багатоповерхівку, а також кидає цеглу та стільці у перехожих. Туди негайно виїхали правоохоронці. Вони зупинили дебошира й викликали карету швидкої допомоги. 

Сергій Махно, начальник відділення поліції №1 м.Полтава

- Даною особою виявився підсудний, стосовно якого на сьогоднішній день проводиться досудове розслідування за статтею 296 по факту хуліганських дій. Судом першої інстанції було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Проте Полтавським апеляційним судом було змінено запобіжний захід на домашній арешт.

Нагадаємо, цей чоловік ще ввечері 16 червня стріляв та погрожував пістолетом жінкам і дітям. Від гучних пострілів у повітря двоє дітей, яким 8 і 10 років, отримали психологічні та слухові травми. На неадекватну поведінку чоловіка відреагували поліціянти. Хулігана тоді взяли під варту на 60 діб. Однак, згодом замінили цей захід на домашній арешт із забороною залишати житло. Втім, чоловік вдруге вдався до погроз, проявивши неадекватну поведінку.

Сергій Махно, начальник відділення поліції №1 м.Полтава

- На даний момент громадянин скоїв протиправні діяння, передбачені статтею 296 «Хуліганство» та статтею 129 «Погрози вбивством». Працівниками поліції було викликано спеціалізовану бригаду екстреної медичної допомоги, яка госпіталізувала даного громадянина під супроводом поліції у спеціалізований психіатричний заклад.

Стрічка новин