Будівельна Компанія «КВП» відзначає професійне свято

День будівельника святкували під Полтавою у селі Терешки. Там знаходиться будівельна компанія «Комбінат Виробничих Підприємств». На урочистому врученні нагород працівникам побувала й наша знімальна група.

Почесні грамоти отримали найактивніші працівники року. Відзнаки вручив директор Будівельної Компанії «Комбінат Виробничих Підприємств» Сергій Іващенко. Подякував людям за щоденну нелегку працю. 

Сергій Іващенко, будівельник мікрорайону «Садовий», ЖК «Family Park»

- У нас класна команда. Всі молоді, класні, креативні спеціалісти, які дають багато нових ідей. У нас позиція будувати таким чином, щоб людям подобалося це житло. І не тільки житло, а й там, де вони будуть далі жити. У нас є бажання, і ми так робимо, щоб люди нам довіряли. Ми працюємо кожен день, не зупиняючись. Постійно вдосконалюємось, застосовуємо нові матеріали.

Серед відзначених – Роман Селецький. Він з колегами розробив сучасне програмне забезпечення для автоматизації бетонозмішувального комплексу. 

Роман Селецький, заступник директора ТОВ «Будівельна Компанія «Комбінат Виробничих Підприємств»

- Даний комплекс дозволяє удвічі пришвидшити завантаження автомобілів і значно знизити похибки при дозуванні. Наразі ця програма не поступається міжнародним аналогам. Все робиться тут у Полтаві на місці нашими спеціалістами.

Будівельна компанія «Комбінат Виробничих Підприємств» працює понад 50 років. Сергій Іващенко очолив її 2003-го. З того часу, говорить, кількість працівників збільшилась утричі. 

- Коли я прийшов, тут працювало від сили 70-80 людей, зараз у нас працює 260 людей.

2012-го року Серій Іващенко почав домовлятись про забудову земельної ділянки у Розсошенцях. Сьогодні тут – сучасний мікрорайон «Садовий», куди поступово переїжджають полтавці. 

Сергій Халімон, головний інженер проєкту мікрорайону «Садовий»

- Проєктування почалось у 2013-му році. У наступному році мешканці будинку уже отримали ключі від своїх квартир. Всього на площі близько 10 Га розміщено 11 будинків.

Сергій Іващенко, будівельник мікрорайону «Садовий», ЖК «Family Park»

- Є всі зручності не тільки для життя у квартирах, а й для відпочинку. Це інфраструктура, магазини, дитячий садок, зони відпочинку, дитячі спортивні майданчики. Це те, що необхідно людям, для комфортного проживання.

Стрічка новин