За два тижні мають оголосити тендер на ремонт покрівлі Полтавського Кадетського корпусу

Про це розповів голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк. Він сьогодні приїхав до Полтави, щоб ознайомитися з проєктом протиаварійних робіт. Нагадаємо, у серпні минулого року будівлю Кадетського корпусу передали на баланс Державної судової адміністрації. Про вартість ремонту та приблизні терміни реставрації будівлі – у наступному сюжеті.

Зеновій Холоднюк оглядає будівлю Кадетського корпусу. Голова Державної судової адміністрації каже: до 21-го серпня оголосять тендер на ремонт покрівлі Кадетського. Ремонт даху входить до проєкту протиаварійних робіт у будівлі. Проєкт презентували тиждень тому. Тоді інженер Олександр Калінін розповів: попередня вартість протиаварійних робіт – 39 мільйонів гривень. За словами Олександра Калініна, роботи планували почати до кінця жовтня.

Зеновій Холоднюк, голова Державної судової адміністрації України

- Нам саме основне – почати. Й надіємось, що все-таки у вересні місяці (зараз Парламент відпочиває), у вересні місяці будуть чергові зміни у Законі «Про державний бюджет», й будемо прикладати всі зусилля для того, щоб були внесені відповідні зміни й були передбачені видатки розвитку для того, щоб почати реально реставрацію цього приміщення.

Зеновій Холоднюк називає приблизну вартість реставрації Полтавського Кадетського корпусу. 

Зеновій Холоднюк, голова Державної судової адміністрації України

- З тих об’єктів, які на сьогоднішній день ми вже провели, то я думаю, що для того, щоб його повністю завершити, реставрацію цього приміщення, то необхідно буде з державного бюджету виділити мінімум 300 мільйонів гривень для того, щоб його довести до логічного завершення.

Завершити реставрацію Кадетського корпусу планують за два роки.

Зеновій Холоднюк, голова Державної судової адміністрації України

- При наявності повного фінансування, то цей об’єкт повинен бути закінчений до кінця 2022-го року – введено в експлуатацію. Песимістичний розглядаємо ми такий варіант – не пізніше 23-го року. Тому що приміщення величезне. Об’єм роботи величезний і, відповідно, треба немаленьку суму коштів для того, щоб його привести у порядок.

Нагадаємо, будівля Полтавського Кадетського корпусу – це пам’ятка архітектури національного значення. У серпні минулого року на сесії міськради депутати передали будівлю Державній судовій адміністрації. До Кадетського корпусу планують перенести три районних суди міста – це Київський, Ленінський й Октябрський та Полтавський районний суд. 

Стрічка новин