«Перший раз у перший клас» не скасовують

Учні Полтавщини сядуть за шкільні парти 1 вересня. Про це сьогодні на брифінгу повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін. Як проходитиме навчання в школах, дізнавалась Юлія Хаврель.

За парти 1 вересня сядуть всі школярі Полтавської області. Навчання проходитиме у звичному для дітей форматі. Серед вимог, за яких можливе навчання у режимі офлайн, – дотримання педколективом та учнями складеного графіка та маршрутів задля запобігання скупчення людей, недопущення до школи батьків та щоденне опитування дітей щодо їх стану здоров'я.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Що стосується пересування учнів по школі, то буде так організований процес, щоб вони залишались максимально в одному кабінеті. Також зміниться розклад, щоб діти не перетинались. В школі повинні бути антисептики, паперові рушники, контейнер для використання масок та рукавичок.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін зазначив, дистанційне навчання впроваджуватимуть у крайньому разі, тобто, якщо область потрапить до червоної зони. Також він додав, усі міста області до цього готові, втім, проблемою й досі залишається впровадження дистанційки у сільській місцевості.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Закладені кошти на придбання обладнання, але ж ми з вами знаємо, що не вся сільська місцевість має швидкісний інтернет, і діти не всі мають комп'ютери, планшети. Там є такі проблеми. Втім, я хочу сказати про інше. Вчора ми були у Нових Санжарах, то там з початку карантину не було жодного випадку захворювання. Тобто, у сільській місцевості розповсюдження хвороби має дуже низький рівень.

В пріоритеті влади – класичний традиційний освітній процес, щоб діти могли не лише здобувати знання, а й соціалізуватись.

Стрічка новин