9 серпня в Україні – День будівельника

Свято встановлено 22 липня 1993 Указом Президента України. До сьогодні відзначають його щорічно у другу неділю серпня. Історію кар’єрного зросту у цій сфері пропонуємо переглянути у сюжеті.

Тимур Лукаш у будівництві – близько чотирьох років. Навчався за спеціальністю у полтавському університеті. Після закінчення вищого навчального закладу став майстром будівництва. Поступово набирався досвіду. За плечима – два житлових будинки, один – соціального призначення і навіть торговельний центр. Уже зараз він – виконроб на будівництві проєкту ЖК «Європейський». 

Тимур Лукаш, виконроб 

- Будівництво залишає за собою слід і історію. У майбутньому буде дуже цікаво, коли мої діти будуть проходити повз об’єкти, які я будував, брав участь і будуть згадувати, що це мій тато будував цей об’єкт. Мені буде дуже приємно. Ця професія цим мене і підкупила.

Пан Тимур – виконавець робіт будівництва житлового комплексу «Європейський», що по вулиці Європейській, 183, замовник якого – будівельно-монтажна компанія «Атлант». Вона працює на українському ринку з 2017 року. За цей здобули репутацiю надiйного забудовника, сформували професiйну команду, накопичили конкурентноспроможний портфель iнструментiв i рiшень. А також виробили власне бачення того, якою має бути сучасна нерухомість та сучасна Полтава. Працюють за принципами: максимальний комфорт i створення полiпшеного способу життя, безпека та якiсть.

Тимур Лукаш, виконроб 

- Об’єкт дуже цікавий. У моєму життєвому досвіді професійному – це перший надзвичайно масштабний об’єкт. Все йде за планом, за графіком.

ЖК «Європейський» розроблений з урахуванням «Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава – 2030» в рамках проєкту GIZ «Інтегрованого розвитку міст України». Співпрацею України з Німеччиною передбачено забудову промислових територій, які втратили свою економічну доцільність як промислові зони. Це визначено європейським досвідом з містобудівної реконструкції у Європі. ЖК «Європейський» – амбітний проєкт, аналогів якому у нашому місті ще не було. Сучасна та стильна архітектура цього комплексу стане візитівкою міста. Адже, місце розташування комплексу вибрано досить вдало – на перетині шляхів до міст: Київ, Харків, Суми, Кременчук. Стіни багатоповерхівки будуть цегляні з утепленням. Поряд побудують дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, велодоріжки. Одним із партнерів будівельно-монтажної компанії «Атлант» є «Промагропроект». Фахівці розробили проєкт багатоквартирного житлового будинку з вбудованими комерційними приміщеннями та наземним п’ятирівневим паркінгом, розрахованим на 240 авто, по вулиці Європейській, 183. 

Валентина Бут, директорка ТОВ «Промагропроект» 

- Будинок має складну форму в плані: 4 рядові секції, розташовані вздовж вулиці Європейська. Кутова секція орієнтована на перехрестя вулиці Європейської та Харківського Шосе. Шоста секція розвернута вздовж вулиці Харківське Шосе. Окремо розташований 5-ти поверховий паркінг.

Першу і другу чергу будівництва житлового комплексу «Європейський» планують здати наприкінці 2021 року.

Стрічка новин