У Полтаві триває перевірка автотранспорту

У Полтаві триває перевірка автотранспорту

У місті продовжують ретельно перевіряти транспортні засоби, що були заявлені на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

Члени конкурсної комісії, до складу якої входять представники відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку виконавчого комітету Полтавської міської ради, Комунального підприємства «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень», Національної поліції, регіонального сервісного центру, Укртрансбезпеки, громадськості, уважно оглядають транспортні засоби та звертають увагу навіть на найменші дрібниці.

Зокрема, їх цікавить наявність відповідних документів у водія (посвідчення, страховка та ін.), стан технічного оснащення транспортного засобу, його зовнішній вигляд, засоби безпеки та терміни їх придатності.

Комісія вже перевірила транспорті засоби таких перевізників: ПП «Норд-Ост», ТОВ «Кіотранс», ТОВ «Євробус Полтава», ФОП Шевчук Ю.П., ФОП Лозбін С.М. Наразі ж транспорт ТОВ «БАС-Експрес» перевірили частково.

Триватиме перевірка до 19 серпня.

Конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, оголошений виконавчим комітетом Полтавської міської ради, відбудеться 27 серпня 2020 року, повідомили в Полтавській міській раді.

Стрічка новин