Унаслідок нещасного випадку на будівництві постраждали 4 робітники

Подія сталась ввечері 5 серпня у Полтаві на вулиці Пилипа Орлика. За версією рятувальників, обвал стався через падіння риштування. Який стан потерпілих зараз, дізнавались наші журналісти.

Будівельники проводили монтажні роботи з утеплення багатоповерхівки на вулиці Пилипа Орлика. Близько 17:30 впало риштування. Чоловіки 33-36 років постраждали. Один з потерпілих – у тяжкому стані. Він перебуває у 2-й міській клінічній лікарні, говорять медпрацівники. 

Віталій Микитченко, заступник директора з медичної частини 2-ї міської клінічної лікарні

- З того, що я можу зараз сказати, що стан залишається його тяжким. Він знаходиться в реанімаційному відділенні.

Ще троє робітників потрапили до 1-ї міської клінічної лікарні. Один чоловік пішов додому після того, як отримав медичну допомогу. Двоє інших залишились на стаціонарі. У них – поверхневі рани на шкірі. Обійшлось без переломів, розповів медичний директор лікарні. 

Олександр Котовий, медичний директор 1-ї міської клінічної лікарні 

- Відразу була надана допомога. Одному з них в умовах нашого травматологічного пункту лікарні амбулаторний випадок. Двом іншим допомога була надана стаціонарно і продовжили вони стаціонарне лікування з калькованими ранами верхніх та нижньої кінцівки. Їхній стан зараз задовільний. Загрози для життя немає.

Будівельні конструкції після завалу розібрали рятувальники. Залучили 12 осіб особового складу і 2 одиниці техніки, повідомляють у головному управлінні ДСНС Полтавщини. 

Світлана Рибалко, начальниця сектору зв'язків зі ЗМІ ГУ ДСНС Полтавщини

- 2 підрозділи були направлені ДСНС на місце події. Спочатку наші підрозділи не залучалися. До карет швидкої медичної допомоги працівники будівельної фірми віднесли потерпілих. Працівників наших уже пізніше допустили для проведення робіт по розбиранню цих будівельних конструкцій.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП Полтавщини

- За даним фактом поліцією відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 272 Кримінального кодексу України. Це «Порушення правил безпеки під час проведення робіт з підвищеною небезпекою». В рамках цього кримінального провадження поліція з’ясовує всі обставини даної події.

В управлінні Держпраці Полтавщини розповіли, до розслідування справи не залучаються. Участь беруть лише, якщо подія спричинила смерть чи інвалідність потерпілого. За пів року в області сталось 5 нещасних випадків на будівництві. Всі – без летального завершення. 

Стрічка новин