Марафон «Смачна Полтавщина» провели онлайн

Майстри кулінарних особливостей регіону презентували так звані «гастрономічні магніти» й майстер-класи з їх виготовлення. Захід провели на базі Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації. Як це було – дивіться далі.

Суть проєкту «Смачна Полтавщина» – об’єднати тих, хто хоче приїхати за смаколиками до Полтавщини, та тих, хто може смачно нагодувати. 

Катерина Рижеченко, заступниця голови Полтавської ОДА

- Більшість, хто не знає особливостей Полтавщини, вони думають, що Полтавщина – це тільки галушки. Але насправді, знаючи, скільки тут майстрів, знавців, є нам що показати, окрім галушок.

Олена Завора – представниця готельно-ресторанного комплексу, який розташований в історичному місці, у центрі поля Полтавської Битви.  Жінка у прямому ефірі готувала кнедлі з вишнями.  

Олена Завора, майстриня кулінарних особливостей

- Ці кнедлики можна подавати як із сметаною домашньою, звичайно, і з шоколадом, як у моєму поданні.

У туркомплексі у Полтаві створено інтерактивний музей народної гастрономії. Там пропонують дегустацію страв з «Енеїди» Івана Котляревського.

Лариса Оніщук, ініціаторка створення інтерактивного музею

- Пропонуємо і галушки, перші страви називались в українців юшкою. Ми готуємо і качану кашу, або затірку, як її називають, привозимо з Опішні.

Під час конференції продемонстрували відеоролик, який презентує туризм на Полтавщині.

Стрічка новин