В урочищі В'язівок Лубенського району відкрили сезон полювання

Єгерська служба районної організації УТМР спільно з поліцією перевіряли наявність документів у мисливців, справність зброї, дотримання техніки безпеки. Наша знімальна група теж побувала в цьому урочищі.

Завдяки роботі, проведеній за останні роки, урочище В'язівок почало ідеально підходити для полювання та розведення птиці. Зокрема, там збудовано дамбу, налагоджено систему меліорації.

Владислав Мостовенко, голова Лубенської районної організації УТМР

- Заключений договір із Хорольською меліорацією про регулювання води. Ви бачите у цьому році значний рівень води є. І качка, й лиска, загніздилися дві пари гусей, лебеді.

У день відкриття полювання єгері та правоохоронці перевіряли документи, проводили рейди й інструктажі з техніки безпеки. Особливо наголошували на пожежонебезпечності, рівень якої у другій половині літа зріс.

Владислав Мостовенко, голова Лубенської районної організації УТМР

- Щоб люди обережно поводилися із багаттям, не розпалювали у лісі, на луках суху рослинність, бо є велика імовірність пожежі.

Для багатьох мисливство – це невід'ємна частина життя. Приміром, лубенець Василь Карпенко має 50-річний досвід полювання.

Василь Карпенко, мисливець

- Полювання і риболовля – це радість. Сказав: коли й ноги не ходитимуть – вивезіть і під кущ посадіть – сидітиму. Я радий. Багато хто втрачає чого, хто не розуміє. Треба природу любити. Не вбив нічого, а душа радіє.

До речі, на полювання в урочище В’язівок приїжджають мисливці не тільки з Полтавщини, а й з інших регіонів України.

Владислав Мостовенко, голова Лубенської районної організації УТМР

- Є із Києва, навіть із Вінницької області багато мисливців, які вже роками до нас їздять, їм тут подобається, що тут і природа. Бо, на жаль, в інших районах мало водойм, де можна відпочити. Хотів би побажати усім вдалих пострілів і ні пуху, ні пера.

Стрічка новин