У двох школах Полтави відкрили лінгафонні кабінети

Учні Полтавських  №26 та №29 шкіл відтепер матимуть змогу поглиблено вивчати іноземні мови за допомогою сучасного комп’ютерного обладнання. В нашому місті кабінети такого рівня з'явились вперше.

Сучасні комп'ютери, мультимедійна дошка та нові парти. Так у Полтаві обладнали два шкільних кабінети. Лінгафонні лабораторії з'явились у 26 та 29 школах міста.

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Впав вибір саме на ці дві школи, хоча в перспективі вже в черзі інші школи, в яких такі кабінети мають з'явитися, я сподіваюся, вже наступного року. 

Обидві школи, де з'явились лінгафонні кабінети, – з поглибленим вивченням іноземних мов. За словами директорів, такий програмно-апаратний комплекс дасть можливість розширеного усного мовлення.

Наталія Гонжак, директорка ЗОШ №26

- Одна з найбільших проблем, з якою стикається людина у вивчені іноземної мови, – це заговорити. Ось цей лінгафонний кабінет якраз дозволить, спілкуючись з носіями мови, переступити психологічний бар'єр і заговорити.

Микола Орловський, директор ЗОШ №29

- Школа наша якраз відома успіхами у вивчені іноземних мов. Сподіваюся, що знання учнів за допомогою цього кабінету покращаться.

Новітній кабінет 26 школи розрахований на 20 учнів, 29 школи – на 15. Обладнали їх коштом міського бюджету. На техніку та меблі витратили 1,5 мільйона гривень.

Тетяна Юрченко, заступниця міського голови з економічних та соціальних питань

- Таких кабінетів в Україні 8. З них 2 тепер у Полтаві. Ми на цьому не зупиняємось, адже є різні напрямки. Є зараз сучасне обладнання для вивчення таких наук, як математика, фізика. Тобто, на цьому не зупиняємось.

За словами чиновників, оновлюватимуть матеріально-технічну базу шкіл міста поступово. Відкриття ж побідних лінгафонних лабораторій планується вже у наступному році.

Стрічка новин