ЦНАП у Полтаві – на завершальному етапі будівництва

ЦНАП у Полтаві – на завершальному етапі будівництва

У Полтаві на фінальній стадії – будівництво центру надання адміністративних послуг на вулиці Соборності. Там надаватимуть 300 послуг. Його планують здати в експлуатацію 23 вересня, на День міста. 

Цей об’єкт потрапив до переліку програми Президента "Велике будівництво" і зводиться коштом Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів. Почали будувати ЦНАП у Полтаві ще в 2018 році, але через затримки фінансування, зміну підрядної організації та коригування проєкту роботи були зупинені. Відновилося будівництво наприкінці листопада 2019 року.

"Зведення ЦНАПу в Полтаві йде повним ходом. Ще торік улітку будівництво було заморожене, але спільними зусиллями нам вдалося відновити роботи, – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. – І зараз будь-хто може переконатися: будівля зведена, встановлені вікна та оздоблювальний каркас, тривають роботи всередині, облагороджується територія. Цей ЦНАП – надзвичайно важливий, бо тут надаватимуть понад 300 послуг як для жителів міста, так і сільської місцевості".

В області йому немає аналогів за зовнішнім виглядом, дизайнерським рішенням, функціональним призначенням. Проєкт приміщення зі строгим поєднанням скла і металу розробляли в Одесі. Потім його адаптували до території та інфраструктурного ансамблю Полтави.

ЦНАП має бути комфортним як для працівників, так і для відвідувачів. Скляні стіни завдяки комплексу технологічних рішень є ефективним захистом від спеки і холоду. Всі інженерні комунікації (електропостачання, опалення, вентиляція, кондиціонування, пожежна безпека) «розводяться» підлогою та під стелею. Об’єкт будується за високими стандартами.

Загалом, будівля майбутнього центру надання послуг являє собою три поверхи загальною площею майже 2000 кв. м. Проєктом передбачено відхід від «коридорної системи», тут створено великий єдиний простір для функціонування підрозділів, зон для відпочинку відвідувачів та перебування дітей.

У ЦНАПі працюватимуть близько 90 осіб. На першому поверсі в перспективі будуть рецепція, вестибюль для відвідувачів, зона самообслуговування, фотокабіни, місце для сканування та копіювання документів, приміщення громадського призначення з обслуговування населення (прийняття та реєстрація запитів, видача довідок та документів, надання консультацій), банк.

Локація другого поверху передбачає приміщення громадського призначення з обслуговування, кафе швидкого харчування, зону рекреації, медичний кабінет. На третьому поверсі – кабінети, приміщення персоналу, кімнати для переговорів тощо.

Загальна кошторисна вартість проєкту – 75 мільйонів гривень. Будівництво здійснювалося у співфінансуванні ДФРР, місцевого та обласного бюджетів.

Стрічка новин