У Кременчуці провели перший нічний заплив по Дніпру

У ньому взяли участь сім найстійкіших сміливців. Своїм прикладом вони демонстрували, як треба жити, відпочивати та займатися спортом. Cпостерігала за цим запливом і наша кременчуцька знімальна група.

Пізно ввечері на набережній Дніпра зібралися кременчужани, які не уявляють своє життя без драйву. Вони вирішили стати учасниками незвичайного для наддніпрянського міста дійства – першого нічного запливу на відкритій водоймі. Дистанція складала майже 3,5 км. 

Максим Савельєв, учасник запливу

- Цікавий виклик, цікаве випробування. Тим більше вночі, це – вперше, і дистанція така. Спробуємо. Очікую позитиву, гарного настрою, гарних емоцій і здоровий спосіб життя.

Організатори під час заходу вжили максимум заходів безпеки, аби плавці отримали повне задоволення від запливу.

Сергій Кірчік, співорганізатор запливу 

- У нас буде поліція в авангарді. Позаду рятувальники. По бокам спортсмени на каяках супроводжуватимуть. Ми пливемо у групі. Це не змагання, це саме показовий заплив. І хочемо перевірити свої сили саме у нічних умовах.

Чоловіки стартували й успішно впоралися із поставленим завданням. На фініші, коли виходили із води, емоції їх переповнювали.

Сергій Кірчік, співорганізатор запливу 

- Час – 51 хвилина. Пропливли 3 тисячі 600 метрів.

Олександр Казімзаде, учасник запливу

- Емоції мене переповнюють. Сьогоднішній заплив я хотів би присвятити своєму сину. Йому 26 років. Треба жити справжнім життям – цікавим, щоб позбавлялися від усіх цих гаджетів, від Інтернета.

Руслан Телятник, співорганізатор запливу

- Щодня б плавав би поночі. Все було цікаво. Тиша класна на воді. Думав, буде хвилювання. Не було його. Супер, водичка чистенька, тепленька, відмінно.

Плавці стверджують: не зважаючи на темряву і погану видимість, страшно не було. Навпаки, почували себе досить впевнено.

Костянтин Терещенко, учасник запливу

- Вода, як і крига, не любить боягузів. Тому боятися у воді апріорі не можна. Тому ніхто не боявся, нічого страшного у цьому немає.

Руслан Телятник розповів: вже у серпні планує перепливти Босфор, а на початку вересня – взяти участь в запливі в Одесі. Братиме участь і в інших змаганнях.

Руслан Телятник, співорганізатор запливу

- Відкриють Європу, поїдемо в Італію, там гарні запливи є. На Кіпрі гарні запливи є. У Греції гарні запливи є. Думаю, прославлятимемо Кременчук по всій Європі.

Стрічка новин