Столичний фунікулер відновить роботу після 21 серпня

На київському фунікулері тривають щорічні ремонтні роботи.

Оновлений після ремонтних робіт київський фунікулер прийме пасажирів після 21 серпня. Про це Київпастранс повідомив в Facebook, пише Дзеркало Тижня.

Відзначається, що за час ремонтних робіт будуть відремонтовані машинний, компресорний та теристорний зали. Також будуть замінені шпали і оновлена контактна мережа. У вагонах підйомника замінять колеса і обшивку. Крім того, буде проведено повний огляд обладнання.

"Після всіх робіт будуть проведені статичні та динамічні випробування обладнання під навантаженням", - відзначили в пресслужбі.

Довідково. Фунікулер в Києві щорічно припиняє свою роботу на місяць для проведення профілактичних робіт. Це робиться саме влітку, адже на липень-серпень припадає найменший пасажиропотік - до 2 тис. користувачів на день. В інші сезони в середньому щодня фунікулером користуються 4 тис. пасажирів.

У ході щорічних регламентних робіт оновлюються засоби зв'язку, підлога і стелі в вагонах, проводиться ремонт тягових двигунів, коліс, гальм і пантографів (струмоприймачів на даху вагонів).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію