Столичний фунікулер відновить роботу після 21 серпня

Столичний фунікулер відновить роботу після 21 серпня

На київському фунікулері тривають щорічні ремонтні роботи.

Оновлений після ремонтних робіт київський фунікулер прийме пасажирів після 21 серпня. Про це Київпастранс повідомив в Facebook, пише Дзеркало Тижня.

Відзначається, що за час ремонтних робіт будуть відремонтовані машинний, компресорний та теристорний зали. Також будуть замінені шпали і оновлена контактна мережа. У вагонах підйомника замінять колеса і обшивку. Крім того, буде проведено повний огляд обладнання.

"Після всіх робіт будуть проведені статичні та динамічні випробування обладнання під навантаженням", - відзначили в пресслужбі.

Довідково. Фунікулер в Києві щорічно припиняє свою роботу на місяць для проведення профілактичних робіт. Це робиться саме влітку, адже на липень-серпень припадає найменший пасажиропотік - до 2 тис. користувачів на день. В інші сезони в середньому щодня фунікулером користуються 4 тис. пасажирів.

У ході щорічних регламентних робіт оновлюються засоби зв'язку, підлога і стелі в вагонах, проводиться ремонт тягових двигунів, коліс, гальм і пантографів (струмоприймачів на даху вагонів).

Стрічка новин