Миргородські військові авіатори провели льотні зміни в умовах дня та ночі

Миргородські військові авіатори провели льотні зміни в умовах дня та ночі

Протягом минулого тижня у бригаді тактичної авіації повітряного командування "Центр" відбулися три планові льотні зміни в умовах дня та ночі.

Про це повідомляє 831-ша бригада тактичної авіації.

"Це планові польоти авіаторів нашої частини. Бойові льотчики-винищувачі під час польотів вдень та вночі постійно удосконалюють навички та вміння. Польоти вночі та в складних метеоумовах є одними із найскладніших, адже виконуються на 80-90 відсотків за приладами. Потребують більшої сконцентрованості щодо розподілу уваги в умовах обмеженого огляду повітряного простору", – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки командира бригади полковник Олександр Мостовий.

У ході льотних змін п’ятикурсники Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба відточили навички щодо повітряних боїв з ударними літаками та літаками розвідниками на середніх висотах.

"Варто відзначити інженерно-технічний склад та підрозділи забезпечення, які спрацювали на високому рівні як єдиний організм", – йдеться у повідомленні.

Основною метою таких польотів є підготовка льотного складу в техніці пілотування, навігації та бойовому застосуванні, а також підтримання досягнутого рівня натренованості.

Стрічка новин