Новий тролейбус прибув до Полтави

У рамках проєкту «Громадський транспорт в Україні» міська влада замовила тролейбуси в компанії «Богдан Моторс». Кредит надав Європейський Банк Реконструкції та Розвитку.

У Полтаву прибув перший із 40 тролейбусів, закуплених містом завдяки кредиту ЄБРР. Ще 2 зараз прямують до нас. У цілому, до 14 серпня надійде весь перший десяток. А протягом ще 3 місяців – усі 40. Про це розповідають представники заводу. 

Дмитро Писаний, директор ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс»

- Ретельно слідкуємо за роботою нашого транспорту у містах. При виникненні якихось питань ми дуже миттєво реагуємо, і я вважаю, це наше здобуття. Тому що якість обслуговування клієнта у гарантійний і постгарантійний термін – це дуже важлива річ.

Головний інженер «Полтаваелектроавтотрансу» оглянув нові тролейбуси у Луцьку. Говорить, вони мають гарну комплектацію.  

Микола Древаль, головний інженер КП «Полтаваелектроавтотранс»

- Всі недоліки, які висовували раніше, усунуті. Там покращена характеристика. Там зовсім інша електроніка. Програмне забезпечення зовсім інше. Тяговий двигун прибалтійський і т.д. і т.п. Навіть сидіння водія інше. Майже шкіра. Як на дорогих іномарках. Тобто, водій буде працювати комфортно.

Ініціатором роботи з ЄБРР та закупівлі нового транспорту був секретар міської ради Олександр Шамота. Запевняє, колишня влада майже повністю зруйнувала комунальний транспорт. Тож вирішили оперативно рятувати місто від транспортного колапсу. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Нові 40 одиниць тролейбусів – це безпека міста, транспортна безпека, яка убезпечить місто від шантажу перевізників. Ми закупили за останні 2 роки 20 нових автобусів. Втричі збільшили автобусний парк міста. Зараз ці автобуси їздять на віддалені маршрути. Возять пільговиків згідно графіку і до останнього рейсу.

Крім цього, відсьогодні у Полтаві повністю відновили пільгові перевезення.

Стрічка новин