У Полтаві намагалися отримати хабар у 40 тисяч доларів

Державне бюро розслідувань розпочало кримінальна провадження щодо хабаря у вісімдесят тисяч доларів. 

Підозрюваних у хабарництві затримали вчора в Полтаві біля облдержадміністрації. Про це розповів виконуючий обов’язки директора ДБР Олександр Соколов. Це фото з місця події. У Полтавській ОДА повідомили: серед затриманих немає їх співробітників. Підозрюваних троє – це цивільна особа,  оперативник Нацполіції та слідчий територіального управління ДБР, що розташоване у Полтаві, розповів Соколов. Підозрювані вимагали вісімдесят тисяч доларів за тиск на слідчих Нацполіції та пришвидшення розслідування кримінального провадження щодо поліцейських. Яке саме провадження, ДБР не повідомляє. За словами Олександра Соколова, слідчі дії щодо затримання підозрюваних тривали більше двох місяців.

Олександр Соколов, в.о. директора ДБР 

- Сума хабаря для міста Полтави досить велика. Тому перевертні в погонах обумовлювали свою жадібність необхідності передачі частини коштів для мене, тобто, для виконуючого обов’язки директора ДБР. І як результат, вони були затримані під час отримання першого траншу неправомірної вигоди у сумі сорок тисяч доларів.

Кримінальне провадження розпочали за статтями: шахрайство та одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великих розмірах. Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.

Стрічка новин