Нова амбулаторія у Піщанській ОТГ

У селі Кривуші Піщанської ОТГ Кременчуцького району відкрили нову амбулаторію. На Полтавщині це – шостий медичний заклад із запланованих 29, які планують ввести в експлуатацію до кінця року.

Працюватимуть у новій амбулаторії лікар, дві медсестри, молодша медична сестра і водій. Також в медзакладі буде стоматологічний кабінет. Там комфортні умови як для пацієнтів, так і для медперсоналу.

Григорій Нестерчук, сімейний лікар загальної практики сімейної медицини Кривушівської АЗПСМ

- Ця амбулаторія новітнього зразка. Дуже комфортна, дуже зручна. Високі стелі, дуже простора.

Піщанський сільський голова переконаний: мешканці його громади віднині отримуватимуть новітні кваліфіковані послуги.

Олександр Красницький, Піщанський сільський голова

- Я впевнений, що відсьогодні якість надання медичних послуг зросте в рази. Ми сьогодні маємо прекрасного лікаря, прекрасну амбулаторію, гарний автомобіль. Тобто, можливо, вже на сьогодні оперативно надавати медичні послуги на селі.

На думку голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, одне із завдань процесу децентралізації, який активно триває в України, – це наближення послуг до населення.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Зараз головне завдання – наповнити це приміщення змістом. Для того, щоб кожного дня мешканці цього населеного пункту отримували дуже якісну медичну послугу. Основна мета децентралізації – це наближення послуг до населення.

Тим більше, нова амбулаторія, кажуть лікарі, для цього буде забезпечена усім необхідним.

Григорій Нестерчук, сімейний лікар загальної практики сімейної медицини Кривушівської АЗПСМ

- За рахунок коштів Світового банку та співфінансування Піщанської ОТГ за останні два роки було закуплено та передано у користування багато медичної апаратури, телемедичної апаратури для проведення медичних консультацій.

Загальна кошторисна вартість нової амбулаторії складає понад 6 мільйонів гривень. Вона обслуговуватиме понад 2 тисячі жителів Кривушів, Ковалівки, Михайликів та інших прилеглих населених пунктів. Медичний заклад відчинить двері вже скоро.

Олександр Красницький, Піщанський сільський голова

- Думаю, протягом місяця ми зможемо прийняти перших пацієнтів у цих стінах. Потрібно закупити деякі меблі. Уточнити з тим обладнанням, яке передається.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Це технічна процедура. Зараз ми передали правоустановлюючі матеріали, які дозволять органам місцевого самоврядування, тобто ОТГ, поставити собі на баланс. І ввести цю будівлю в експлуатацію. Для цього потрібен певний час.

Відкриття нової амбулаторії для ОТГ – лише початок добрих справ, стверджує Піщанський сільський голова. 

Олександр Красницький, Піщанський сільський голова

- Знаючи потреби громади, я впевнений, що ми зможемо спільними зусиллями і побудувати спортивний майданчик, і побудувати спортивний комплекс. Але все це – плани на майбутнє. Думаю, разом ми – сила.

Стрічка новин