Люди з інвалідністю гратимуть у теніс та бочча у приміщенні обласної ради

Нове спортивне обладнання для людей з інвалідністю з’явилось в приміщенні обласної ради. Полтавський обласний осередок «Союз організацій інвалідів України» презентував тенісні столи та м’ячі для гри бочча. Все закупили за обласні кошти в межах проєкту «Артспорт».

Люди з інвалідністю щотижня грають у бочча в приміщенні обласної ради. Ніде на Полтавщині немає будівлі, краще пристосованої для візочників, говорить керівник Полтавського обласного осередку «Союз організацій інвалідів України» Сергій Чумак. 

Сергій Чумак, керівник Полтавського обласного осередку «Союз організацій інвалідів України»

- Ми маємо безпрецедентний випадок для України, коли у фойє сесійної зали у нас проводяться такі спортивні змагання і тренування. Ми уже їх розпочали. Починали ще до коронавірусу. На другому поверсі у нас облаштовані площадки для бочча.

Обласний осередок «Союз організацій інвалідів України» переміг у конкурсі проєктів громадських організацій. У 2020 році ініціативу «Артспорт» профінансували з бюджету області. Тепер у бочча гратимуть новими м’ячами. Крім цього, опановуватимуть ще й теніс. 

Сергій Чумак, керівник Полтавського обласного осередку «Союз організацій інвалідів України»

- Суть проєкту полягає у тому, що ми представляємо ту категорію людей, яка знаходиться на вічному карантині. Я думаю, тепер інша частина суспільства може зрозуміти, що відчувають люди, сидячи постійно дома.

Конкурс провів Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Ініціативу реалізують за підтримки облдержадміністрації та обласної ради. Вартість придбаного обладнання – 60 тисяч гривень.  

Катерина Рижеченко, заступниця голови Полтавської ОДА

- Вони мають змогу на 2 поверсі сесійної зали грати. Мене запрошують. Мені дуже приємно. Я насправді до першого разу, коли я взяла участь у тренуванні, я навіть не уявляла, що з таким азартом вони грають.

Обласний осередок «Союз організацій інвалідів України» планує організувати змагання з бочча.

Стрічка новин