Новий апарат штучної вентиляції легень з’явився у Полтаві

Обладнання подарували представники мережі автозаправних станцій BVS групи компаній «Надєжда» Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні. Це - головний медичний заклад Полтавщини в боротьбі з коронавірусом.

В обласній інфекційній лікарні перебувають 9 пацієнтів з коронавірусною інфекцією. 2 з них потребують штучної вентиляції легень. Представники мережі АЗС BVS групи компаній «Надєжда» подарували медзакладу сучасне обладнання. 

Наталія Свириденко, головний лікар КП «Полтавська обласна інфекційна лікарня Полтавської ОР»

- Хочу висловити щиру подяку групі компаній «Надєжда» і безпосередньо керівнику Батраченку Віктору Володимировичу за надання благодійної допомоги, спеціалізованого медичного обладнання у вигляді сучасного апарату штучної вентиляції легень. Виробництво «Швейцарія» 20-го року випуску.

З початку пандемії група компаній «Надєжда» піклується про заклади охорони здоров’я України, говорить директор мережі АЗС BVS Олександр Крачко. 

Олександр Крачко, директор мережі АЗС BVS 

- З початку епідемії керівництво групи компаній вирішило допомагати закладам охорони здоров’я у тих регіонах і областях, де ми трудимось. Оскільки компанія витоками є Полтавською, то вагомий вклад намагались внести у заклади охорони здоров’я Полтавської області.

В умовах пандемії група компаній «Надєжда» забезпечила засобами індивідуального захисту не лише своїх працівників. 

Олександр Крачко, директор мережі АЗС BVS

- Оскільки у групу компаній входить швейна фабрика «Надєжда 2006», з початку епідемії було закуплено близько 40 км тканини для виробництва захисних костюмів для медиків, халатів, для шиття масок. Були забезпечені власні співробітники всіма засобами захисту. Це маски, захисні окуляри, дезінфікуючі засоби на кожній станції.

Відповідальний за видачу благодійної допомоги групи компаній «Надєжда» Олег Калюжний. За його словами, з початку карантину допомогли близько 70 закладам охорони здоров’я.

Олег Калюжний, менеджер групи компаній «Надєжда» 

- 4,5 тисячі костюмів. Для пошиття цих костюмів були залучені 2 фабрики, які входять до складу групи компаній «Надєжда». Працівники цих фабрик працювали по 12 годин. 68 закладів охорони здоров’я були забезпечені костюмами. Життя і здоров’я людей - це є пріоритетом групи компанії «Надєжда».

Представники компанії «Надєжда», допомагаючи лікарням, сподіваються, що з них братимуть приклад інші підприємці.

Стрічка новин