АТ «Укргазвидобування» допомагає громадам Полтавщини під час пандемії

Із початку оголошення карантину співробітники найбільшої газовидобувної компанії держави «Укргазвидобування», яка входить до Групи «Нафтогаз», підтримують медиків та мешканців 13 районів Полтавщини. На засоби індивідуального захисту, медичну техніку та засоби дезінфекції для громад та лікарень Полтавщини компанія спрямувала 6,4 мільйона гривень.

«Укргазвидобування» веде господарську діяльність на території 11 областей України. Виробничі об’єкти компанії розташовані на території 236 громад, у 60 районах держави.

В умовах складної епідеміологічної ситуації, говорять представники підприємства, усвідомлювали відповідальність перед суспільством та оточуючими людьми у регіонах, для яких поява коронавірусної інфекції стала справжнім викликом. 

Сергій Перелома, перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України»

- Почули про введення карантинних заходів від Уряду України і, відповідно, створили штаб швидкого реагування. За ніч буквально ми закупили термометри безконтактні для температурного скринінгу, санітайзери. Миттєво вони з’явились в офісній будівлі.

Забезпечивши співробітників необхідним, керівництво компанії розробило масштабну програму благодійної підтримки громад.

Віталій Чудак, начальник відділу проєктів регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування»

- Ми поставили собі амбітну ціль – щодо забезпечення абсолютно всіх громад, на території яких ми працюємо, засобами індивідуального захисту, також забезпечення їх амбулаторій та медичних установ на території районів.

Завдання було таке: швидко закупити необхідне (при цьому – знайти його на ринку) та оперативно доставити у лікарні, амбулаторії, сільські ради.

Компанія не лише придбала усе необхідне, а й забезпечила доставку благодійних вантажів до кожної громади.

Придбали респіратори, маски, рукавички, безконтактні термометри, захисні окуляри, очисні станції, дезінфектори. 

Микола Різник, голова Опішнянської  ОТГ

- Такі елементарні речі, тоді їх було важко дістати. І саме завдяки «Укргазвидобуванню» ми отримали все це, передали в лікарню, і на той час захистили самих лікарів. Адже найважливіше – це люди.

Всього на забезпечення 236 громад компанія витратила майже 36 мільйонів гривень.

З них саме на потреби лікарень Полтавщини – 6,4 мільйона гривень.

Ольга Гиря, головна лікарка Новосанжарської ЦРЛ

- Ми дуже вдячні, це вже не перший раз нам компанія передає допомогу. Вона нам дуже потібна, ця підтримка. Карантин продовжується, й нині є випадки інфікування по Україні і по наші області на COVID.

Лікарі регіональних медичних установ говорять – потребують також запасу засобів індивідуального захисту. Адже невідомо, якою буде ситуація далі. Згідно зі статистикою, на Полтавщині зафіксовано близько 380-ти випадків захворювання на COVID-19. Тож допомога від компанії «Укргазвидобування» – необхідна й своєчасна.

Стрічка новин