Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль – на Полтавщині

Сьогодні на Полтавщині із робочим візитом перебував Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Разом із ним були віце-Прем’єр-міністр Олег Уруський, Міністр розвитку економіки та торгівлі Ігор Петрашко та Міністр інфраструктури Владислав Криклій. Вони відвідали Крюківський вагонобудівний завод у Кременчуці та одне із фермерських господарств у Кобеляцькому районі. Київських посадовців супроводжував голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

На Крюківському вагонобудівному заводі гості оглянули виробництво та ознайомилися з потужностями підприємства. Зокрема, їм представили модернізовані вагони. Денис Шмигаль зазначив, що Кабмін затвердив фінансовий план «Укрзалізниці» на 2020 рік. Він дасть змогу розрахуватися з боргами. Прем’єр-міністр України також нагадав, що під час візиту на Полтавщину у березні Президент України Володимир Зеленський сказав: держава замовить на Крюківському вагонобудівному заводі три дизель-потяги та 90 вагонів. 20 вже виготовлено.

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України 

- Сьогодні перші кошти, у відповідності до затвердженого графіку, надійшли за 18 вагонів, виготовлених тут, на підприємстві. Далі у цьому плані прописано, як буде відбуватися погашення боргів за вже відвантажену продукцію.

Щодо додаткового замовлення на 70 вагонів, це питання, каже Прем’єр-міністр, вирішать впродовж наступного тижня.

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України 

- Проговорили про можливість планування «Укрзалізницею» на середню і довгострокову перспективу. Для того, щоб підприємство бачило перспективу на наступні роки. Для того, щоб колектив почував себе впевнено і спокійно, що замовлення буде.

Голова наглядової ради Крюківського вагонобудівного заводу Володимир Приходько зазначив: йому імпонує, що Прем'єр-міністр приїхав до Кременчука з бажанням розібратися в проблемах і ситуації. Покладає надії він і на майбутню програму підтримки вантажного вагонобудування.

Володимир Приходько, голова наглядової ради Крюківського вагонобудівного заводу 

- Уваги вистачило, бажання розібратися – вистачило. Програма вантажного вагонобудування України, щоб вийти 6 заводам, які залишилися із 18. Ми робимо половину вантажних вагонів. Іншу половину виготовляють п’ять, які залишилися. Ось така програма має народитися, як заявив Прем’єр-міністр, у цьому році, у цьому кварталі.

Прем’єр-міністр України підтвердив, що влада й надалі відстоюватиме інтереси вітчизняного виробника. Це – пріоритет номер один для Уряду та профільних міністерств, наголосив він.

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України 

- Необхідно зробити кроки по захисту вітчизняного виробника і просуванні його на експорт по всьому світі, як це було раніше. І навіть у більших обсягах.

Стрічка новин