Полтавка здобула срібло на всеукраїнському ультрамарафоні

Анна Маслова другою подолала дистанцію у сто кілометрів. Ультрамарафон відбувся цими вихідними на Трухановому острові у Києві. Загальна кількість учасників – понад п’ятсот чоловік. Вони долали дистанції у тридцять, п’ятдесят та сто кілометрів. Як полтавка готувалася до найбільшої дистанції, дивіться у наступному сюжеті.

Це ранкове тренування бігового клубу Полтави. Одна з його учасниць – Анна Маслова – отримала срібло на Всеукраїнському ультрамарафоні 25-го липня в Києві. 

Анна Маслова, призерка Всеукраїнського ультрамарафону 

- Я брала участь на дистанції 100 кілометрів, пробігла за час: 9 годин 47 хвилин 42 секунди. Складніше – це були останні кілометри – десь, починаючи з сімдесятого кілометра. Взагалі, в цілому, сама дистанція – це дуже важкий старт. Я б назвала це так – випробовування для дуже сильних бігунів.

Григорій Юхимець, тренер Running club Poltava 

- На цих змаганнях в Києві на Трухановому острові було 508 чоловік зареєстрованих. З нашого клубу на дистанції 100 кілометрів брало участь чотири чоловіки, на дистанції 50 кілометрів – вісім чоловік, й на дистанції 30 кілометрів – шість чоловік.

До дистанції у сто кілометрів полтавка Анна Маслова готувалася з початку цього року. 

Анна Маслова, призерка Всеукраїнського ультрамарафону 

- За ці всі три роки моїх активних занять бігом, то це була сама серйозна і складна підготовка до цієї ультрадистанції. Я займалася з тренером – з Григорієм Юхимцем. Він мені розписував чіткий план, по якому я бігала, й це були великі обсяги бігові, й було складно інколи, були певні бігові роботи – в мене був лише один вихідний на тиждень. За тиждень в мене мінімальні обсяги були – це сто кілометрів. Можливо, сто з чимось.

Григорій Юхимець, тренер Running club Poltava 

- Дуже витривала, і немає в неї такої риси, як ниття. В неї є чітко поставлений план, який вона виконує, немає ніяких питань й все виконує чітко. Все виконувала, будь-ласка, – результат.

Анна Маслова, призерка Всеукраїнського ультрамарафону 

- Я завжди любила якісь такі кардіотренування, виснажливі. Біг – це найбільше, що мені подобається, ніж будь-які інші види спорту. Біг дає самодисципліну, тонус життєвий – ти все встигаєш. В тебе такий вже вимальовується свій тайм-менеджмент особистий, і це допомагає більш гуртуватися в інших життєвих задачах.

Анна Маслова розповіла: підготовку до нового марафону почне з наступного року. Нагадаємо, у 2019-му на Всеукраїнському  ультрамарафоні в Києві полтавка Анна Маслова здобула бронзу на дистанції у п’ятдесят кілометрів.

Стрічка новин