З Дніпра витягли кременчуківку, вона у важкому стані

Тридцятирічна кременчуківка, яку сьогодні витягли з Дніпра, – у важкому стані.

Про це повідомила речниця рятувальників області Світлана Рибалко. Подія сталася о пів на дванадцяту у Кременчуці. Це фото з місця події. Випадок стався на пляжі біля Набережної лейтенанта Дніпрова. Про те, що жінка тоне, рятувальників повідомив інший відпочивальник. Світлана Рибалко каже: на пляж рятувальники прибули за кілька хвилин й одразу поплили до жінки. 

Світлана Рибалко, начальниця сектору зв'язків зі ЗМІ ГУ ДСНС у Полтавській області

- Не знімаючи одяг, рятувальники кинулися в воду, тому що ситуація була критична – жінка потопала. Один з рятувальників, не допливаючи до неї, буквально за два метри побачив, що вона зникла під водою. Він також почав ниряти, але буквально за кілька секунд вона винирнула, але вже головою вниз. Потім він до неї підлив – підняв її голову над водою і в цей момент вона прийшла в себе й почала його топити. Далі підплив ще один рятувальник й підплила комунальна служба човном. Вони її на човен підняли. Потім вже на берегу її передали медикам. Жінка знаходиться у важкому стані, вона без свідомості.

Нагадаємо, у суботу 25-го липня у Кременчуці ледь не потонула п'ятдесяти чотирирічна місцева жителька, розповіла Світлана Рибалко. Подія стался на озері біля артскладів. З води жінку витягли водолази.

Стрічка новин