Нові жертви стандартної схеми шахрайства

Хотіла новий балкон, а за фактом – просто подарувала кошти. Полтавка Оксана Павленко вирішила зробити ремонт, знайшла оголошення, уклала договір, сплатила кошти, але з осені минулого року на обновку чекає ще досі. Подробиці історії – у сюжеті Анни Ружін.

Оголошення про установку вікон та балконів пані Оксана помітила на під'їзді, а в додачу – ще й величезні знижки. Тож вирішила замовити, оскільки давно вже збиралася. 

Оксана Павленко, ошукана

- Там була знижка 30%, я зателефонувала, приїхала людина зі своїм терміналом. Я з ним розрахувалась і людина зникла.

Оксана зверталася до різних інстанцій, але результатів не було. Тож написала пост в соцмережі, під яким почалося активне обговорення. 

Сума замовлення за балкон – 9200 грн., але таких, як Оксана, у Полтаві виявилося майже 40 родин, які заплатили кошти, а послугу не отримали. 

Підрядник на дзвінки жінки відповідав, спочатку – обіцянки, а потім – лише відмовки: мовляв, грошей уже немає. 

Оксана Павленко, ошукана

- Закривається фірма, що за адресою Паризької Комуни, 29 – колишня назва. Я написала заяву в поліцію, а мені дали просто відписку. Людина знаходиться на волі, його ніхто не шукає та не притягує. А мені дали відписку: звертайтеся до суду.

У поліції інформацію підтвердили, дійсно, така заява є, але подальший хід справі дати не можуть. Адже договір підписали дві сторони і була часткова компенсація. Якби таких заяв більше було, то справу можна кваліфікувати як шахрайство. 

Адвокат Тарас Захаров в такій ситуації радить звертатися до суду.

Тарас Захаров, адвокат 

- Я вважаю, що тут треба поєднувати із захистом у рамках кримінального провадження. Чому? Сам договір викликає сумніви і, наскільки видно з тексту договору, була використана печатка фіз.особи-підприємця, вказані реквізити, а сама по собі така особа-підприємець припинила свою діяльність на момент укладення договору.

Ми також спробували зателефонувати за вказанами номерами, але нам не відповіли.

Стрічка новин