Лубенські волонтери поїхали на передову ООС

Нещодавно лубенські волонтери передали благодійну допомогу землякам, які воюють на Донбасі. Нині таких поїздок стало значно менше, ніж у попередні роки, розповідають вони. І все ж волонтерський рух завдяки небайдужим людям продовжує існувати.

Лубенський волонтер Костянтин Перекопний завантажує мікроавтобус усім необхідним для українських солдат на Донбасі.

Костянтин Перекопний, волонтер

- Поїду завтра на фронт. Повезу хлопцям-землякам гостинці, душевне тепло лубенське. І все буде добре. Служу нації.

В автівку щільно запаковують продукти харчування, воду, миючі та й дезінфікуючі засоби, технічний реманент. Костянтин Перекопний розповідає: солдати також просили скоби, гвіздки, електричні кабелі, мішки та матраци.

Костянтин Перекопний, волонтер

- Скобами, цвяхами допомогли Володимир Мартиненко, Юрій Корнієнко, Зоя Шерстюк із Засулля регулярно допомагає. Основне навантаження по організації цієї поїздки взяв на себе Олександр Лінічук. Він є засновником штабу. Це люди, які практично долучаються до кожної поїздки. Кожна поїздка без них не обходиться.

Волонтер пригадує: у 2014 році Лубенський міськрайонний штабу «Сприяння руху За Єдину Україну» працював досить потужно. Гуманітарку на передову возили досить часто. 

Костянтин Перекопний, волонтер

- Тут було, як у вулику: десятки фермерів, десятки підприємців. Бувало так, що у кінці літа КамАЗами возили. Тепер, як бачите, ця річечка пересохла. Залишилися одиниці з правильних і вірних, які кожну поїздку долучаються.

Втім, каже Костянтин Перекопний, не передати словами почуття, які охоплюють, коли бачиш іскорки в очах солдат, яким на передовій передаєш допомогу. Адже, ділиться волонтер, там панує братерство і єдність.

Стрічка новин