Обрано президента Полтавської обласної ГО «Федерація волейболу»

«Волейбольний спорт на Полтавщині має майбутнє та перспективи професійного розвитку». Напередодні, 23 липня, відбулася пресконференція з нагоди обрання Президента федерації волейболу Полтавської області, яку провів Володимир Дорош. Метою зустрічі було оголошення результатів голосування IV звітно-виборчих зборів Полтавської обласної ГО «Федерація волейболу»,  тут же розповіли про труднощі на шляху у розвитку волейбольного спорту на Полтавщині та плани щодо майбутнього спортивного сезону.

Федерацію волейболу Полтавської області очолює Володимир Дорош. Таке рішення члени громадської організації прийняли на IV звітно-виборчих зборах, що проходили 10 липня. Вирішили – артист, бізнесмен, благодійник, засновник клубу «Фаворит», спортсмени якого 13 років поспіль грали у Суперлізі, як ніхто знає потреби професійного зростання полтавських волейболістів. Дорош, у свою чергу, подякував за довіру.

Володимир Дорош, генеральний директор ТМ «Гармонія», Президент Полтавської обласної ГО «Федерація волейболу»

- Я з ними 13 років пліч-о-пліч пройшов. І знаю, наскільки титанічну роботу вони виконують. Вони всі працюють директорами спортивних шкіл, тренерами. Вони щодня стоять на передовій розвитку українського волейболу.

Розповів Президент федерації й про труднощі. А саме – мізерну кількість ентузіастів, які готові віддано підтримувати вітчизняний волейбол, брак фінансування з боку держави, недостатню увагу до цього виду спорту. 

Володимир Дорош, генеральний директор ТМ «Гармонія», Президент Полтавської обласної ГО «Федерація волейболу»

- Ті люди, які йдуть у волейбол, я їм низько вклоняюсь. Адже тут не має бізнес-складової, на відміну від футболу, який, наприклад, дивляться і транслюють на всіх каналах.

7 та 9 серпня у Трускавці пройде звітно-виборча конференція Федерації волейболу України. Туди Президент ФВ Полтавської області поїде у якості представника. Планує домогтись фінансування молодих талановитих спортсменів області. Адже Полтавщині є чим пишатись. Мова – про «прорив» жіночої команди «Полтавчанка», яка цього сезону потрапила до вищого дивізіону Суперліги. 

Володимир Дорош, генеральний директор ТМ «Гармонія», Президент Полтавської обласної ГО «Федерація волейболу»

- Завдання обласної федерації волейболу – не займатись аматорським волейболом, або ветеранським. Головне завдання – займатись командами професійними, Суперліги. Жіночими, чоловічими, дитячими командами. Я завжди опікувався і буду опікуватись в першу чергу професійним волейболом і дитячим волейболом, який у нас фантастичний.

Пріоритетом розвитку на найближчі роки Президент федерації вбачає у створенні потужної й сучасної  тренувальної бази для спортивної молоді.

«Паровозом волейболу в Україні є професійний спорт! А професійний спорт – це підготовка та проведення видовищних спортивних заходів на високому організаційному рівні, з якісним прямими трансляціями, повними залами, залученням засобів масової інформації, що, власне кажучи, буде цікаво для спонсорів і меценатів. А наразі, черги спонсорів, на жаль, немає» – зазначив Володимир Дорош.

Стрічка новин