У Кременчуці запрацювала служба судової охорони

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку 15 хлопців та дівчат прийняли присягу на вірність України та отримали погони і жетони цієї структури. Наша кременчуцька знімальна група була свідком створення нової служби у наддніпрянському місті.

Початок роботи служби судової охорони у Кременчуці був урочистим. Її співробітники передусім дали присягу на вірність народу України.

Начальник територіального управління судової охорони у Полтавській області, екс-командир кременчуцької військової частини Нацгвардії, полковник Олександр Аленін започаткування нової структури назвав важливою подією.

Олександр Аленін, начальник територіального управління судової охорони у Полтавській області

- Це історична подія. Тому сьогодні ми всі привітали особовий склад, який вперше прийняв присягу, отримав жетони, отримав погони.

Начальник територіального управління каже: цією справою займаються як його колишні колеги-нацгвардійці, так і патрульні, і ті, хто не ніс раніше службу.

Андрій Осташко, керівник структурного підрозділу судової охорони

- До цього я працював у лавах Національної гвардії, в управлінні частини. По закінченню контракту вирішив піти до цієї структури, так як я навчався на командно-штабному факультеті в Харківській академії. І так далі я бажаю перебувати на посадах командирських. Зараз мені випала така нагода очолити цей подрозділ.

Олеся Сяськова, співробітниця підрозділу судової охорони

- Скоріше за все, за покликом серця. Мені подобалася сама ця сфера. І згодом з’явилася така нагода. Вирішила спробувати себе у цьому конкурсі, пройшла і пішла далі.

Олександр Аленін розповідає: його підлеглі забезпечуватимуть громадський порядок у судових установах, пропускний режим та загалом безпечне судочинство. Для подібної роботи вони, за словами керівника, забезпечені усім необхідним.

Олександр Аленін, начальник територіального управління судової охорони у Полтавській області

- Зарплата у них на рівні Нацгвардії і Нацполіції. У середньому це близько 12 тисяч гривень. Особовий склад забезпечується формою, взуттям і всім необхідним для служби за рахунок держави.

Під час спілкування із працівниками нової служби вони одностайно запевняли, що готові приступити до справи і забезпечувати охорону порядку у судах, безпеку суддів, працівників суду.

Стрічка новин