Цей алкогольний напій шкодить серцю

Цей алкогольний напій шкодить серцю

Медики відзначають, що допустима добова доза металу міститься всього в 375 мілілітрах пива. Перевищення норми на постійній основі призводить до розвитку кардіопатії.

Пише Країна здоров'я

Крім того, пиво швидко всмоктується, завдяки вуглекислому газу, через що кровоносні судини майже моментально заповнюються, збільшуючись в обсязі. Вживання великої кількості напою сприяють розвитку варикозного розширення вен і збільшення серця.

Основною ознакою початку пивного алкоголізму лікарі називають неможливість розслабитися або зібратися з приятелями без пива. А показником другістадії - щоденне вживання пива в будь-яких дозах, навіть найменших. При спробі скоротити обсяги або зовсім відмовитися від пива пивний алкоголік зауважує у себе всі ознаки похмільного синдрому: тремтячі руки, сухість у роті, головний біль, слабкість і пітливість. Якщо кілька ковтків пива полегшує стан - значить, пора звернутися до нарколога.

Безпечним для серця можна вважати червоне вино, якщо його вживати по келиху не частіше трьох-чотирьох разів на тиждень.

Раніше медики назвали алкогольний напій, частіше за інших призводить до інфарктів. Це коктейль з спиртного і енергетика. Обидва інгредієнта і окремо надають на серцево-судинну систему потужний негативний вплив, а їх поєднання і зовсім викликає серйозні проблеми - наприклад, тахікардію і аритмію.

Стрічка новин