ЗНО на «відмінно»

5 випускників закладів середньої освіти Полтавщини склали тестування з математики на 200 балів. Про це повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. Як готувались і куди планують вступати майбутні студенти, дізнавалась Аліна Боровик.

Олександра Дубовик задачі та приклади розв’язувала щодня. Зізнається, карантин не завадив навчанню, а навпаки, допоміг. У вільний час, який з'явився, готувалась до ЗНО. Навчалась дівчина у Карлівській школі №4. 

Олександра Дубовик, склала ЗНО з математики на 200 балів 

- Я одразу, тільки прокинулась, подивилась результати. Коли побачила 200, була надзвичайно щасливою. Багато людей мене привітали, і мені це дуже приємно. Саме під час карантину я змогла дуже підвищити свій рівень підготовки. Адже було багато часу на практику. Чим більше ви розв’яжете завдань до істипу, тим впевненіше ви будете відчувати себе на ЗНО. Планую пов’язати своє життя з медициною. Головне – поставити перед собою ціль та впевнено до неї йти.

Ще двоє майбутніх студентів, які отримали найвищий бал ЗНО, – випускники ліцею Кременчуцького педколеджу. До сесії ЗНО Софія Мельник посіла призові місця в області одразу з 3-х дисциплін: математика, програмування та астрономія. За це її нагородили в облдержадміністрації. Сьогодні дівчина – на черговій олімпіаді, розповів її батько. Згадаймо, як Соня готувалась до ЗНО. 

Софія Мельник, склала ЗНО з математики на 200 балів 

- Закінчувати дистанційно навчання не так важко, тому що мені зручно так навчатися. Але важко самій готуватися до ЗНО. Вступати я планую у Київський національний університет Т.Г.Шевченка. Сподіваюсь, що я вступлю на улюблену спеціалізацію на кібернетику.

Минулого року на ЗНО з математики максимальний бал набрав 1 випускник з Полтавщини. Цього разу тих, у кого всі відповіді правильні, у 5 разів більше, говорить відповідальна за проведення ЗНО у Полтавській області Наталія Барболіна. 

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО у Полтавській області

- Найвищий результат – 200 балів. Порівнюючи останні роки, у 2017 у нас було 9 таких випускників, 2018 – 8, у 2019 – 5. 

Результати ЗНО з усіх предметів будуть відомі до 29 липня.

Стрічка новин