БО «Світло надії» прозвітувала про роботу за перше півріччя

Працівники останньої прозвітували про роботу Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі, а також діяльність Притулку для жінок та Молодіжного центру «LIGHTHOUSE» за перше півріччя. Про досягнення і проблеми організації знає Юлія Хаврель.

Анна Овчаренко – красива, впевнена в собі жінка, яка сама виховує трьох діточок. Зараз важко уявити, але колись вона була жертвою домашнього насильства та потерпала від свого колишнього чоловіка. 

Анна Овчаренко, соціальна працівниця БО «Світло надії»

- Жінка частіше за все стає жертвою домашнього насилля через те, що чоловік переконує її в тому, що крім тебе і мене – у нас більше нікого немає. Я – це все, що в тебе є. Нікому ти не потрібна. Особливо, якщо у жінки багато дітей, від двох до 4, по-різному. Їм вирватися з цієї ситуації дуже важко.

Вирватись з полону нездорових відносин та прийти в себе жінці допомогли працівники БО «Світло надії». 

Анна Овчаренко, соціальна працівниця БО «Світло надії»

- Мені надали дуже багато послуг: відновлення документів тощо. Також мене взяли на громадські роботи соціальним працівником. Зараз я працюю, з'їхала з притулку для жінок.

За І півріччя 2020 року послугами Притулку для жінок скористались 38 клієнтів. Їм було надано широкий спектр соціально-правової допомоги. Про це під час засідання «круглого столу» заявила  директорка Притулку для жінок БО «Світло надії» Олена Чикурова. 

Олена Чикурова, директорка Притулку для жінок БО «Світло надії»

- В період карантину дуже виросла статистика домашнього насильства. Не всім потрібна послуга проживання. Вони, як сліпі кошенята. В них є проблема, але як її розв'язати, вони не знають. І ми їх супроводжуємо.

Також працівники благодійної організації прозвітували про роботу Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі та Молодіжного центру «LIGHTHOUSE».

Віктор Шило, керівник молодіжного центу «LIGHTHOUSE» БО «Світло надії»

- Одне з основних досягнень – це те, що нам вдалося дуже швидко перейти з формату офлайн роботи до онлайн. Це було не зовсім легко, адже нам довелось чомусь навчатись, до чогось адаптуватись.

Також представники благодійної організації обговорили першочергові плани на майбутнє.

Стрічка новин