БО «Світло надії» прозвітувала про роботу за перше півріччя

Працівники останньої прозвітували про роботу Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі, а також діяльність Притулку для жінок та Молодіжного центру «LIGHTHOUSE» за перше півріччя. Про досягнення і проблеми організації знає Юлія Хаврель.

Анна Овчаренко – красива, впевнена в собі жінка, яка сама виховує трьох діточок. Зараз важко уявити, але колись вона була жертвою домашнього насильства та потерпала від свого колишнього чоловіка. 

Анна Овчаренко, соціальна працівниця БО «Світло надії»

- Жінка частіше за все стає жертвою домашнього насилля через те, що чоловік переконує її в тому, що крім тебе і мене – у нас більше нікого немає. Я – це все, що в тебе є. Нікому ти не потрібна. Особливо, якщо у жінки багато дітей, від двох до 4, по-різному. Їм вирватися з цієї ситуації дуже важко.

Вирватись з полону нездорових відносин та прийти в себе жінці допомогли працівники БО «Світло надії». 

Анна Овчаренко, соціальна працівниця БО «Світло надії»

- Мені надали дуже багато послуг: відновлення документів тощо. Також мене взяли на громадські роботи соціальним працівником. Зараз я працюю, з'їхала з притулку для жінок.

За І півріччя 2020 року послугами Притулку для жінок скористались 38 клієнтів. Їм було надано широкий спектр соціально-правової допомоги. Про це під час засідання «круглого столу» заявила  директорка Притулку для жінок БО «Світло надії» Олена Чикурова. 

Олена Чикурова, директорка Притулку для жінок БО «Світло надії»

- В період карантину дуже виросла статистика домашнього насильства. Не всім потрібна послуга проживання. Вони, як сліпі кошенята. В них є проблема, але як її розв'язати, вони не знають. І ми їх супроводжуємо.

Також працівники благодійної організації прозвітували про роботу Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі та Молодіжного центру «LIGHTHOUSE».

Віктор Шило, керівник молодіжного центу «LIGHTHOUSE» БО «Світло надії»

- Одне з основних досягнень – це те, що нам вдалося дуже швидко перейти з формату офлайн роботи до онлайн. Це було не зовсім легко, адже нам довелось чомусь навчатись, до чогось адаптуватись.

Також представники благодійної організації обговорили першочергові плани на майбутнє.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію