Сьогодні в Полтаві прощалися з добровольцем Сергієм «Пікасссо»

Сьогодні у Полтавському Свято-Успенському соборі бойові побратими, товариші, друзі провели в останній путь добровольця, бійця Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Сергія Степанюка з позивним «Пікасссо».

Він сам був росіянин, але 2014 року, з початком війни на Сході України, і по 2017 рік «Пікасссо» в складі диверсійно-розвідувальної групи разом з побратимами захищав нашу країну від ворога. Але вчора його життя забрала не війна, а тяжка хвороба – рак, з якою Сергій боровся мужньо, як і на передовій, не здавався до останнього подиху – розповідають бойові товариші.  

Дмитро Колесніченко, позивний «Колесо», бойовий побратим

- Він не полтавець, з Росії, так, жив в Полтаві, приїхав на наш бік воювати за Україну. Наш Уряд навіть йому паспорта не дав. Вступив в «Правий сектор», в нашу групу, і ми разом воювали. Неправильно поступили росіяни, вони прийшли до нас із зброєю, не ми до них, і він вирішив, що приїде в Україну і буде захищати Україну від російських найманців… Ми в 14 році брали Піски, Авдіївку, Карлівку, там бої були… Бойовий чоловік, не раз ми потрапляли і в засідки, на нас виходила ДРГ, щоб нас знищити. Як говориться, ми їх знищили. Є сенс захищати нашу Батьківщину, будуть серйозні бої, ми – старі бійці, нас по пальцях просто взяти перерахувати: кого немає, хто загинув.

Стрічка новин