У Полтаві пройшов автоконцерт українського рок-гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»

Івент у такому форматі проводиться  в Україні вперше. Специфіка безпечних авто-концертів в тому, що глядачі дивляться на виступи своїх кумирів з власних авто, а квитки купують... на транспортні засоби.

19.00. Поруч з торговельним центром волонтери допомагають людям знайти своє паркомісце. За мить тут розпочнеться перший у Полтаві автоконцерт рок-гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ».

Павло Прижегодський, координатор волонтерів

- Це насправді є дуже унікальний формат. Він в Україні проводиться вперше. Тобто Tikhonov Agency започаткували цей формат концертів, і ми вже підходимо до завершення туру безпечних автоконцертів.

Таміла, завітала на концерт

- Від сьогоднішнього концерту я очікую драйву, позитивного гарного настрою.

О 20:00 український рок-гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» вийшов на сцену. Люди зустріли музикантів не звичними оплесками, а звуками клаксонів.

Ті, кому не вдалося потрапити на концерт, мали змогу подивитись його в онлайні. Адже присутні весь час стрімили, викладали відео, історії, світлини у свої соц.мережі. Їм це вдалось зробити завдяки безперебійному зв'язку від Київстару. До речі, саме компанія Київстар виступила головним партнером туру.

- Київстар 4G тягне. Дякуємо вам надзвичайно.

За словами полтавців, концерт у такому незвичному форматі їм подобається навіть більше, ніж звичайний.

Анна та Олег Богданови, завітали на концерт

- Круто, вау. Це новий формат, і такий мені більш подобається. Правда, дуже круто.

Геннадій, завітав на концерт

- Приїхав з міста Охтирка Сумська область на цей чудовий концерт в Полтаву.

Автоконцерт музиканти гурту називають гарною ідеєю, адже такий формат дозволив їм в умовах карантину зустрітись з прихильниками наживо.

Сергій Танчинець, соліст гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»

- 400 автівок одночасно тиснуть в клаксони. Шум, гам. В залі від оплесків, такого галасу немає. Хоч енергетика приблизно однакова, але децибели трішки більше, ніж в наших стандартних концертних залах. Це інакше, але дуже круто. Ми безмежно вдячні людям, які були на концерті, або які просто слухають «Без обмежень». Без вас, напевно, не було б нас.

Стрічка новин