У селі Малий Кобелячок Новосанжарського району створюють швейне виробництво

У селі Малий Кобелячок Новосанжарського району створюють швейне виробництво

Проблема створення робочих місць на селі актуальна зараз в Україні і на Полтавщині. Однією з категорій громадян, що потребує додаткового сприяння у працевлаштуванні, є жінки – мешканки сільських населених пунктів, які мають неповнолітніх дітей та є маломобільними на ринку праці.

Тож для працевлаштування такої категорії осіб у нашій області діє програма створення робочих місць через організацію в сільській місцевості міні-виробництв.

Нині таке виробництво з пошиття одягу планується відкрити в Малокобелячківській сільській раді Новосанжарського району та створити там 20 робочих місць.  

Попередньо пройшли робочі зустрічі представників місцевої влади, органів місцевого самоврядування, обласного центру зайнятості та Новосанжарської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості з роботодавцем, ФОП Аллою Луцишіною для узгодження подальших спільних дій.  

 Оскільки село Малий Кобелячок відповідає вимогам  для створення підприємства, за сприяння Полтавського обласного центру зайнятості, голови Новосанжарської райдержадміністрації Владислава Васюти та   Малокобелячківського сільського голови Геннадія Скубія, здійснені пошук  належних площ, де може розміститися міні-цех, та відбір громадян, які мають відповідні навички і бажають працювати.

Приміщення для цеху надав місцевий підприємець Володимир Скубій, провівши у ньому ремонт та облаштувавши належні комунікації.

Сучасне обладнання встановлене роботодавцем.  

21 липня у майбутніх співробітниць швейного цеху розпочалося навчання,  яке здійснює Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

За інформацією департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

Стрічка новин