Підводні камені ОСББ

Керівництво – в руках однієї людини, кошти витрачаються на те, що потрібно, а зайве не платиться. Ще й підтримка з боку міської влади. Такі обіцянки були до створення ОСББ. Реалії ж виходять іншими. Анна Ружін – далі. 

На стелі та стіні – сліди від потоків води. Це залишки останніх дощів. Будинок за адресою проспект Митру, 38 – відносно новий, наразі він – на балансі ОСББ. 

Такий вигляд має останній технічний поверх, люди самі намагаються боротися з наслідками негоди, щоб не допустити потрапляння вологи до квартири, аби не замкнуло дроти.

Галина Нєжурина, мешканка будинку 

- Оце під час дощу ходжу та зливаю, щоб не текло. Сусідка так само. А як ніч, то так само. Встає і йде вночі.

Кошти здають, але ремонтних робіт на даху не було вже кілька років, додають місцеві. 

За коментарем ми звернулися і до голови правління будинку. Чоловік обіцяє: все буде, але згодом. І додає: тече не дах, а стіна. 

Юрій Усов, голова правління будинку 

- Мы каждый год смотрим на эту крышу, оцениваем состояние. Да, там есть варианты, но дело в том, что крыша там не течёт. Последный дождь был, а течёт там как раз стена. Стыки текут, я ей объясняю: у вас не крыша течёт, а стена. И надо найти таких мастеров, которые делают и крышу, и стену.

 Голова Асоціації підтримки об'єднань співвласників будинків Олег Тертишник додав: все – у руках людей. 

Олег Тертишник, голова Асоціації підтримки ОСБ 

- Голова правління – не Бог в будинку. Це такий самий рядовий співвласник, є, крім цього, ще члени правління, до яких можна звернутися. Якщо реакції від голови правління і від членів правління на проблеми або запитання мешканців немає, направляється письмовий лист, а якщо на нього немає письмової відповіді, то ініціативна група в кількості 3-ох осіб має право зібрати загальні збори по будинку і визначитися по проблемним питанням.

Адвокат Тарас Захаров радить ще раз спробувати налагодити стосунки або ж змінювати керівника.

Тарас Захаров, адвокат 

- Якщо їх не влаштовує, то варто збирати загальні збори співвласників ОСББ. Це можна навіть зробити без присутності голови, вибрати голову та секретаря зборів, проголосувати відповідною кількістю голосів, щоб переобрати голову, віднести в реєстр, щоб там провели зміни в реєстрі, і буде в них новий голова.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію