На Полтавщині відкрили найбільшу амбулаторію

У мікрорайоні «Садовий», що у селі Розсошенці Щербанівської ОТГ, відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини – одну з найбільших в області. Її загальний розмір – 452 квадратних метри. Нагадаємо, цього року на Полтавщині мають добудувати 29 амбулаторій у сільській місцевості.

Майже півтора року у Щербанівський ОТГ будували одну з найбільших амбулаторій області. І ось нарешті всі будівельно-монтажні роботи в ній завершено, завезено меблі та обладнання.

На урочистому відкритті лікарні голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов передав об'єкт на баланс ОТГ.

Амбулаторія розрахована на 7 сімейних лікарів, які обслуговуватимуть понад 10 тисяч чоловік населення.

Ірина Назарець, завідувачка амбулаторією загальної практики сімейної медицини Щербанівської ОТГ

- Я думаю, що у майбутньому в цій амбулаторії буде надаватись дуже багато послуг. Не лише консультація сімейних лікарів, педіатрів, а й, можливо, консультація вузьких спеціалістів, ведення вагітних, діток. Тобто, ми плануємо розширювати послуги, адже це приміщення нам дає таку можливість.

За словами голови Щербанівської ОТГ Ігоря Процика, повноцінно амбулаторія запрацює за два тижні. Фінансувався ж проєкт коштом державної субвенції та місцевого бюджету.

Ігор Процик, голова Щербанівської ОТГ

- Вона дозволятиме аналізи робити, буде телеметрія, яка дозволятиме передавати дані лікарям іншого рівня.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Будемо контролювати для того, щоб це приміщення і державні кошти, яких тут близько 12 мільйонів, щоб вони витрачались і функціонували ефективно.

Побудували медичний заклад саме на цьому місті через те, що це – густонаселений район, поруч з яким ведеться активне будівництво мікрорайону «Садовий». Тепер місцевим не треба їхати в Полтаву за медичною допомогою.

Оксана Гурцева, мешканка Щербанівської ОТГ

- Амбулаторія дуже потрібна, адже найближча знаходиться в селі Розсошенці, і туди добиратися не дуже зручно.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію