Затримано злочинців, які продавали крадену нафту

На Полтавщині поліція у взаємодії з СБУ затримали злочинну групу, яка налагодила мережу збуту викраденої нафти на території Полтавської та Сумської областей.

Зокрема, правоохоронці встановили: викрадені вуглеводні троє чоловіків транспортували до одного із сіл Лохвицького району. Їх і затримали під час спільної операції. У ній брали участь співробітники слідчого управління поліції Полтавщини та регіонального управління Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Прокуратури Полтавської області та із залученням батальйону поліції особливого призначення.

Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини

- Трьох фігурантів затримано у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Спільникам повідомив про підозру викрадення майна, поєднаним з проникненням у сховище. Під час невідкладних обшуків за адресою проживання фігурантів слідчою поліцією вилучено резервуари із сировиною, а також шланги та помпи для викачування нафти. Поліція встановлює інших осіб, які можуть бути причетними до незаконної діяльності групи у сфері паливно-енергетичного комплексу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію