Ferrexpo Техношоу до Дня металурга

День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості у Горішніх Плавнях відсвяткували видовищним «Феррекспо ТЕХНОШОУ». Відбулося воно на оглядовому майданчику Полтавського ГЗК. Там побувала і наша знімальна група.

Це – краєвид найбільшого в Європі кар’єру, велетенські самоскиди, екскаватори, бульдозери та крани. Їх побачили на власні очі відвідувачі «Феррекспо Техношоу». На виставці була представлена техніка, яка працює лише на Полтавському ГЗК.

Віктор Лотоус, голова правління Полтавського ГЗК

- Ми хотіли показати техніку екстракласу. Ту техніку, яку ми привезли і виставили на огляд. Це техніка дійсно екстракласа. Багато з неї в Україні не експлуатується. Це техніка, яка щодня працює в кар’єрі.

На виставку унікальної техніки Полтавського гірничозбагачувального комбінату завітало чимало місцевих мешканців та гостей Горішніх Плавнів. Відвідувачі свята милувалися панорамою кар’єру, розглядали окатки. А малеча відчула себе у ролі водіїв. 

Данило, юний гість Ferrexpo Техношоу 

- На тій машині посидів. Подивився, як там екскаватори працюють. Як самоскид висипає. Як кропить, щоб пилу не було. Зараз чекаю, щоб залізти на цей екскаватор.

Висока зацікавленість виставкою техніки приємно потішила організаторів. Перший заступник голови правління Полтавського гірничозбагачувального комбінату Володимир Іванов зізнається: такої кількості гостей шоу не очікували. Для їхнього перевезення до підприємства, каже чоловік, навіть залучили вдвічі більше автобусів, ніж планували.

Володимир Іванов, перший заступник голови правління Полтавського ГЗК

- Просто-просто шикарно, скільки людей виявили бажання побувати у нас на території: які погляди, які обличчя, які очі в усіх. Просто дуже приємно. У тому плані, що ми робили виставку, оце шоу для всіх мешканців міста. І реально це у нас вийшло. Дітей багато. Це майбутні гірники – це точно.

Серед перших відвідувачів техношоу – і міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков. Каже: дуже цінує співпрацю влади із компанією «Феррекспо».

Дмитро Биков, міський голова Горішніх Плавнів

- Хочу висловити подяку трудовому колективу, менеджменту підприємства за ту роботу, яку вони ведуть щодня, цілодобово, впродовж року. Це – робочі місця, оплата бюджетів усіх рівнів. Це – соціальні проєкти, які йдуть на допомогу місту. Для нас це дуже цінно.

Найбільшою популярністю серед відвідувачів заходу користувалися автосамоскиди. Фахівці комбінату навіть змушені були доставити на оглядовий майданчик додаткові важковаговики. Біля кожного з них вилаштовувалися черги. 

Дмитро Крутько, машиніст екскаватора Полтавського ГЗК

- Нескінченна черга, постійно, люди приходять і приходять, піднімаються, цікавляться, дивляться все цікаво.

Андрій Стародуб, гість Ferrexpo Техношоу 

- Ось я внука привів. Може це наша буде заміна. Я пропрацював тут 40 років на фабриці. І в кар’єрі працював.

Федір, юний гість Ferrexpo Техношоу 

- Тут дуже сильно красиво. На кар’єр я подивився дуже красиво. Ще тут машини, так, пізнавально.

Під час проведення дійства там чергували фахівці екстреної медичної допомоги. Відвідувачі користувалися дезінфікуючими засобами, безкоштовними вологими серветками та водою. За словами організаторів, «Техношоу» пройшло без ексцесів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію